hidden hit counter

FREE BETTING TIPS AND PREDICTIONS

go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
00:00OlimpiaPlaza Amador
00:15McGillUQAM
01:00CarmelitaGrecia
02:00Santos DGArabe Unido
08:00PersebayaPSBS Biak Numfor
08:00Semeru Fc LumajangKalteng Putra
08:00Persela LamonganPS TNI
09:00Frydek-Mistek U19Brno U19
09:00Zirka Kropyvnytskyi U21Shakhtar Donetsk U21
09:15Calcutta CustomsRailway
09:15Southern SamityRainbow
09:15Tollygunge AgragamiPeerless
10:00GangneungDaejeon Korail
10:30GimhaeMokpo City
11:00Dynamo Kiev U21Veres Rivne U21
11:30Madura UnitedSriwijaya
11:30PSM MakassarGresik
12:00Leeds U23Bolton U23
12:30PotiDinamo Batumi
13:00Rosenborg U19Kristiansund U19
13:00Vorskla Poltava U21Zorya U21
13:00Inter U19Chievo U19
13:00Karpaty U21Ch. Odessa U21
13:00Mariupol U21Oleksandriya U21
13:00Stal Kamianske U21Olimpik Donetsk U21
13:30ProstejovValasske Mezirici
13:30Derry CityBray
14:00Lok. KosiceZilina B
14:30BeroeLevski
15:00KromerizHodonin
15:00TadjenantOran
15:00PohronieAFC Nove Mesto
15:00Sarpsborg U19Bodo/Glimt U19
15:30Lahti AkatemiaKiffen
15:30TPVMuSa
15:30AC KajaaniPK-37
15:30NuPSViikingit
16:00Vilniaus VytisPalanga
16:00Saburtalo TbilisiShukura
16:00Hussein DeyJS Kabylie
16:00ParadouUSM Blida
16:30BangaKoralas Klaipeda
16:30Stumbras 2Kruoja
17:00Marsa FCQrendi
17:00Mqabba FCMelita FC
17:00CSKA SofiaDunav Ruse
17:00TrollhattanSkoftebyns
17:00UddevallaLidkopings FK
17:00Umea WAssi W
17:00PruszkowWarta Poznan
17:10Widzew LodzUrsus Warszawa
17:30CS U. CraiovaVoluntari
17:30Ajax WDen Haag W
17:30Excelsior/Barendrecht WTwente W
17:30Heerenveen WAchilles 29 W
17:30PSV WAZ Alkmaar W
18:00Liverpool U23Tottenham U23
18:00Liverpool U18Everton U18
18:00Manchester United U23Derby U23
18:00Middlesbrough U23Stoke City U23
18:00Swansea U23Manchester City U23
18:00Reading U23FC Porto B
18:00Bristol City U23Crystal Palace U23
18:05Leicester U23Chelsea U23
18:45GalwaySligo Rovers
18:45LimerickCork City
18:45BohemiansSt. Patricks
18:45DundalkDrogheda
18:45RavennaModena
19:00Shamrock RoversFinn Harps
19:00AlmeriaSevilla FC B
22:05BelgranoTigre
22:15Cape BretonAcadia
22:15DalhousieStFX
22:15JuventudeBoa
22:30ConcordiaUQTR
23:30Colo ColoSan Luis
2017-09-23
00:00WaterlooYork
00:05PatronatoAtl. Tucuman
00:15SherbrookeLaval
00:30LondrinaSanta Cruz
00:30LuverdenseOeste
01:00Real MonarchsOrange County SC
03:00Heidelberg UtdAPIA Tigers
04:00Nojima Stella WJEF United W
06:00Gyeongju KHNPCheonan City
07:45Shanghai ShenxinDalian Yifang F.C.
08:00AFC HermannstadtForesta Suceava
08:00AfumatiPolitehnica Timisoara
08:00Arges PitestiSportul Snagov
08:00BalotestiMiroslava
08:00CalarasiPandurii
08:00Chindia TargovisteBraila
08:00ClinceniRipensia Timisoara
08:00MetaloglobusTargu Mures
08:00MioveniLuceafarul Oradea
08:00Persiwa WamenaMartapura
08:00PSMP MojokertoMadura FC
08:00Santa Teresa WAtletico Madrid W
08:00Baoding Yingli YitongBeijing
08:00Yunnan LijiangZhejiang Yiteng
08:15VltavinKraluv Dvur
08:15VysehradChrudim
08:30BenesovZapy
08:30Dukla Prague WPlzen W
08:30OtrokoviceVyskov
09:00Beleza WInac Kobe Leonesa W
09:00Satu MareUTA Arad
09:00Braunschweig U19Wolfsburg U19
09:00Chemnitzer FC U19Dresden U19
09:00RB Leipzig U19Niendorfer TSV U19
09:00Union Berlin U19Hertha U19
09:00Freiburg U19Wehen U19
09:00Mariupol U21Oleksandriya U21
09:00Gorzno WLeczna W
09:00LUKS Sportowa Czworka Radom WCzarni Sosnowiec W
09:00Medyk Konin WMks Olimpia Szczecin W
09:00Mitech Zywiec WAZS Wroclaw W
09:00Bohemians 1905 U19Pribram U19
09:00Karvina U19Slovacko U19
09:00Ostrava U19FK Pardubice U19
09:00Plzen U19Slavia Prague U19
09:00Biala Podlaska WUKS SMS Lodz W
09:00UJ Krakow WAZS PWSZ Walbrzych W
09:00Bialystok U19UK Lodz U19
09:00LKS Lodz U19Cracovia U19
09:30Valbo FFTaftea IK
09:45Opava U19Hradec Kralove U19
10:00Biala PodlaskaWislanie Jaskowice
10:00SJKHJK
10:00AnyangAnsan Greeners
10:00GyeongnamBucheon FC 1995
10:00Suwon CityDaejeon
10:00Arsenal U18Reading U18
10:00Fulham U18Brighton U18
10:00Middlesbrough U18Wolverhampton U18
10:00Norwich U18Southampton U18
10:00Sunderland U18Stoke City U18
10:00Swansea U18Chelsea U18
10:00Leverkusen U19Bochum U19
10:00Legnica U19Arka Gdynia U19
10:00Podbeskidzie U19Chrobry Glogow U19
10:00Polonia W. U19Korona Kielce U19
10:00Progres Krakow U19Plock U19
10:00Warta P. U19Slask W. U19
10:00Wisla U19S. Rzeszow U19
10:00Zielona G. U19Warta GW U19
10:00Gaellivare MalmbergetOstersund IFK
10:00GryfinoKKS Kalisz
10:30West Brom U18Manchester City U18
10:30Zlin U19Sparta Prague U19
11:00Sleza WroclawRuch Zdzieszowice
11:00Leicester U18West Ham U18
11:00Tottenham U18Aston Villa U18
11:00Hannover U19Hamburger SV U19
11:00St. Pauli U19Bremen U19
11:00Bayern U19Nurnberg U19
11:00Piast Gliwice U19Zaglebie U19
11:00BSF WFortuna Hjorring W
11:00Juventus U19AS Roma U19
11:00LindomeSavedalens
11:00Atl. MadridSevilla
11:00Jypk WONS Oulu W
11:00GlubczyceFalubaz Zielon.
11:00Ceske Budejovice U19Mlada Boleslav U19
11:00Sigma Olomouc U19Teplice U19
11:00ElkHuragan Moraq
11:00Dalian TranscendQingdao Huanghai
11:30Blackburn U18Derby U18
11:35Hangzhou GreentownWuhan Zall
11:35Nei MongolShijiazhuang
12:00Trakai 2Tauras Taurage
12:00Manchester United U18Newcastle Utd U18
12:00Stal Kamianske U21Olimpik Donetsk U21
12:00Karpaty U21Ch. Odessa U21
12:00Vorskla Poltava U21Zorya U21
12:00Furth U19Heidenheim U19
12:00B. Monchengladbach U19Oberhausen U19
12:00Koln U19Preussen Munster U19
12:00Valerenga WAvaldsnes W
12:00Gornik Z. U19Lech Poznan U19
12:00Lechia G. U19Salos Szczecin U19
12:00Odra Opole U19Pogon Szczecin U19
12:00OKS Stomil U19Legia U19
12:00SkellefteaAnundsjo
12:00SoderhamnsBodens
12:00Aspudden TellusForward
12:00KarlbergsKarlslunds
12:00SkiljeboNorrtalje
12:00Kvarnsvedens WEskilstuna United W
12:00TorslandaVinbergs
12:00Ullareds IKVarbergs GIF
12:00Nevezis KedainiaiUtenis 2
12:00HaningeSleipner
12:00FBK KarlstadVanersborgs IF
12:00Hassleholms IFPrespa Birlik
12:00IFK MalmoKvarnby
12:00LindsdalsAsarums
12:00LundsIFK Hassleholm
12:00Sturm Graz WKleinmunchen W
12:00Honka WHJK W
12:00PK-35 Vantaa WIlves W
12:00TPS WPallokissat Kuopio W
12:00AltinorduGaziantepspor
12:00Lillestrom U19Sandefjord U19
12:00Solec K.Kotwica Kolobrzeg
12:15TimraMoron
12:30ACV AssenSpijkenisse
12:30ODIN '59DVS '33 Ermelo
12:30HFK OlomoucLisen
12:30Slavia SofiaBistritsa
12:30MagrebHarkemase Boys
12:30Ocean KerchKafa
12:30FondiReggina 1914
12:30De TreffersLisse
12:30Lokomotiv TbilisiChikhura
12:30VV DOVOJong FC Twente
12:30VVOGJong Volendam
13:00PayassporTekirdagspor
13:00ArsinsporOsmaniyespor
13:00DuzyurtsporTepecik
13:00Dziugas TelsiaiFK Panevezys
13:00Zalgiris 2Dainava Alytus
13:00NKP Podhale Nowy TargSandomierz
13:00RoznavaPresov B
13:00SK Odeva LipanySabinov
13:00Vysne OpatskeB. Nova Ves
13:00CadcaL. Hradok
13:00MSK MartinZarnovica
13:00Rimavska SobotaDukla Banska Bystrica
13:00Almere City 2Jong Groningen
13:00ASWHQuick Boys
13:00ONS SneekScheveningen
13:00SpakenburgCapelle
13:00Bologna U19AC Milan U19
13:00Napoli U19Udinese U19
13:00Sampdoria U19Atalanta U19
13:00Sassuolo U19Torino U19
13:00DalstorpsTvaakers
13:00Kolbotn WTrondheims-Orn W
13:00UpsalaStromsbergs
13:00Lazio U19Genoa U19
13:00Djurgarden WBunkeflo W
13:00EskilsminneAssyriska IK
13:00HoganasHalmia
13:00Blekitni StargardGarbarnia
13:00Assyriska IFRynninge
13:00GKS JastrzebieWisla Pulawy
13:00VarmbolsVarmdo
13:00Avellino U19Cagliari U19
13:00Cremonese U19Brescia U19
13:00Foggia U19Bari U19
13:00Frosinone U19Ascoli U19
13:00GrebbestadsLerums IS
13:00Vanersborgs FKGauthiod
13:00Kalmar WVaxjo DFF W
13:00VimmerbyRappe GOIF
13:00Kungsbacka WOstersunds W
13:00Elana TorunLech Poznan 2
13:00Mallbackens WUppsala W
13:00Vasteras WHolmalunds W
13:00Basel IIBruhl
13:00Sion IIZurich II
13:00Johor DTMalacca United
13:00NamestovoLip. Stiavnica
13:00KedahSelangor
13:00PerakPahang
13:00PKNPFelda Utd.
13:00Entella U19Cesena U19
13:00Palermo U19Ternana U19
13:00Parma U19Cittadella U19
13:00Perugia U19Benevento U19
13:00KuressaareElva
13:00Pescara U19Salernitana U19
13:00Pro Vercelli U19Spezia U19
13:00Spal U19Empoli U19
13:00Venezia U19Novara U19
13:00BugsassporBandirmaspor
13:00GumushanesporKirklarelispor
13:00PendiksporSakaryaspor
13:00SanliurfasporKaragumruk
13:00ZonguldakFethiyespor
13:00HacettepeSilivrispor
13:00NazillisporAltay
13:00Afjet AfyonsporTuzlaspor
13:00HataysporTokatspor
13:00Real PharmaNikopol
13:00InegolsporEtimesgut
13:00KastamonusporSivas Belediyespor
13:00SancaktepeMenemen Bld.
13:00AmedsporBodrumspor
13:00S. WolaRadomiak Radom
13:00KeciorengucuMersin
13:00KahramanmarassporAnadolu Selcukspor
13:00BayburtAltindag Bld.
13:00KarsiyakaNigde Belediyespor
13:00CatalcaKemerspor 2003
13:00Inter U19Chievo U19
13:00Kocaeli BirliksporBucaspor
13:00Erbaaspor12 Bingol
13:00Verona U19Fiorentina U19
13:00SariyerEyupspor
13:00KozanDuzcespor
13:00Batman PetrolsporOrhangazispor
13:00ManisaErzin
13:00Halide E.Ofspor
13:0024 ErzincansporTrabzon
13:00Ankara DemirsporErokspor
13:00Anatolia BagcilarKirikhanspor
13:00BayrampasaYomraspor
13:00LKS LomzaSokol Aleksandrow Lodz
13:00KocaelisporSanliurfa Bld.
13:00Ergene VelimeseTire
13:00Bergama Bld.Dardanelspor
13:00TarsusAydinspor
13:00Kayseri ErciyessporDarica Genclerbirligi
13:00PazarsporGolcukspor
13:00Yeni OrdusporTurgutluspor
13:00CizresporAnkara Adliyespor
13:00CorumUtas Usakspor
13:00Elaziz Bld.Sultanbeyli
13:00Kizilcaboluk Spor KulubuKaracabey Birlikspor
13:00MuglasporDiyarbekirspor
13:00KocaelisporSanliurfa Bld.
13:00Yesil BursaVanspor Bld.
13:30BelasicaOsogovo
13:30EuromilkMakedonija GP
13:30KF GostivarTeteks
13:30Kozuv GevgelijaBorec
13:30LabunishtaVellazerimi
13:30Lok. SkopjeZajazi
13:30PlackovicaTurnovo
13:30SasaBregalnica Stip
13:30TikvesPobeda Valandovo
13:30HlucinUhersky Brod
13:30RymarovMohelnice
13:30Bratstvo GracanicaJedinstvo Bihac
13:30TOSK TesanjGradacac
13:30ZiviniceOlimpic Sarajevo
13:30FlintGuilsfield
13:30GresfordCaersws FC
13:30Llandudno JunctionHolywell
13:30PenrhyncochRhyl
13:30PorthmadogAirbus
13:30Queens ParkHolyhead
13:30Jong Sparta RotterdamBarendrecht
13:30TenhultsHittarps
13:30NovaciStruga Trim and Lum
13:30FK Nove ZamkyBanovce n. Bebravou
13:30GalantaBorcice
13:30MFK TopolcanyNemsova
13:30SalaBanik Prievidza
13:30HNK OrasjeMetalleghe
13:30KakanjVelez Mostar
13:30TravnikSloga Simin Han
13:30VisokoIgman K.
13:30Excelsior MaassluisHFC
13:30HHCAFC
13:30KatwijkLienden
13:30RijnsburgseIJsselmeervogels
13:30Rosenborg U19Kristiansund U19
14:00SlavijaMrkonjic Grad
14:00Sloga DobojPrijedor
14:00AldershotLeyton Orient
14:00BillericayTooting and Mitcham
14:00FyldeWoking
14:00Burgess HillTonbridge
14:00GuiseleyDover Ath.
14:00DorkingBrightlingsea
14:00HartlepoolEastleigh
14:00Needham MarketEnfield Town
14:00MaidstoneGateshead
14:00StainesLowestoft
14:00SolihullDagenham and Red.
14:00SuttonBarrow
14:00TranmereWrexham
14:00LeamingtonBradford PA
14:00Backa TopolaBezanija
14:00Eastbourne BoroughOxford City
14:00East ThurrockTruro
14:00Dunstable TownDorchester
14:00FarnboroughSt Ives
14:00Merthyr TownRoyston
14:00St. NeotsSlough
14:00StratfordGosport
14:00TSK SimferopolYevpatoriya
14:00AltrinchamGrantham
14:00StourbridgeLancaster
14:00Sutton ColdfieldBuxton
14:00Dulwich HamletLeatherhead
14:00FolkestoneHendon
14:00KingstonianHarlow
14:00LeistonMetropolitan
14:00MargateHarrow
14:00ThurrockMerstham
14:00Wingate and FinchleyWorthing
14:00FramThrottur
14:00FylkirIR Reykjavik
14:00LeiknirGrotta
14:00Leiknir F.Thor Akureyri
14:00SelfossHaukar
14:00East KilbrideEast Stirlingshire
14:00Vargarda IKKarlstad
14:00KopavogurKeflavik
14:00Boreham WoodEbbsfleet
14:00ChesterMaidenhead
14:00HalifaxBromley
14:00TorquayMacclesfield
14:00HarnosandsPitea
14:00CoalvilleStalybridge
14:00HalesowenWarrington
14:00MickleoverHednesford
14:00HaboEskilstuna City
14:00NantwichAshton Utd
14:00Shaw LaneStafford
14:00WhitbyMarine
14:00WittonRushall
14:00WorkingtonMatlock
14:00Gryf WejherowoSiarka Tarnobrzeg
14:00KumlaOrebro Syr.
14:00LKS LodzElblag
14:00MotalaBoo FF
14:00Warta SieradzNowe Miasto Lubawskie
14:00NordvarmlandStenungsunds
14:00United ZurichKriens
14:00BardejovSamorin
14:00Spisska Nova VesKomarno
14:00L. MikulasSkalica
14:00ZvolenTrebisov
14:00Centra Ostrow WielkopolskiB. Gdynia
14:00Gornik KoninJarocin
14:00AIK WBoljan W
14:00KP Starogard GdanskiSwit Skolwin
14:00Wda SwiecieSroda
14:00WierzycaKleczew
14:00BKS BielskoPniowek
14:00Stilon GorzowPiast Zmigrod
14:00BreitenrainKoniz
14:00Stade NyonnaisCham
14:00YF JuventusBavois
14:00Avia SwidnikWolka Pelkinska
14:00Karpaty KrosnoSpartakus Daleszyce
14:00KozaraDrina Zvornik
14:00Orleta Radzyn PodlaskiS. Rzeszow
14:00Zeljeznicar Banja LukaSutjeska Foca
14:00Ostrowiec SwietokrzyskiChelmianka Chelm
14:00R. RzeszowSola Oswiecim
14:00SchotzGrasshopper II
14:00Unia TarnowJaroslaw
14:00ZugSursee
14:00De DijkAchilles 29
14:00BalzersMendrisio-Stabio
14:00HonggSt. Gallen II
14:00TuggenRed Star Zurich
14:00Devinska N. VesTomasov
14:00Wettswil-BonstettenWinterthur II
14:00Donji SepakZvijezda 09
14:00TekstilacPodrinje Janja
14:00Reus DeportiuOsasuna
14:00BostonDarlington
14:00BrackleyCurzon
14:00ChorleyTelford
14:00GainsboroughSalford
14:00HarrogateYork
14:00KidderminsterBlyth Spartans
14:00NuneatonSouthport
14:00SpennymoorAlfreton
14:00Levante WBetis W
14:00StockportNorth Ferriby
14:00Bath CityWealdstone
14:00BognorGloucester City
14:00BraintreeHungerford
14:00Chippenham TownHemel
14:00Hampton and RichmondConcord
14:00Havant and WaterloovilleWelling
14:00Poole TownChelmsford
14:00WestonDartford
14:00WhitehawkSt. Albans
14:00FromeBishop's Stortford
14:00HitchinBasingstoke
14:00KetteringChesham
14:00Kings LangleyBanbury
14:00Kings LynnTiverton
14:00RedditchBiggleswade Town
14:00WeymouthHereford
14:15AlavesReal Madrid
14:30SiracusaCosenza
14:30DobrovicePrevysov
14:30JirnyNymburk
14:30BisceglieSicula Leonzio
14:30CasertanaAkragas
14:30RendeVirtus Francavilla
14:30MartignyDudingen
14:30Pirin BlagoevgradVereya
15:00FC SlonimOrsha
15:00Lokomotiv GomelNeman Agro
15:00Luch MinskMikashevichi
15:00Torpedo MinskChimik Svetlogorsk
15:00LiberecSlovacko
15:00Mlada BoleslavPlzen
15:00Sigma OlomoucDukla Prague
15:00Sparta PragueTeplice
15:00Botev GalabovoStrumska Slava
15:00Botev VratsaTsarsko Selo
15:00Ludogorets IISozopol
15:00Neftochimic BurgasChernomorets Balchik
15:00BelshinaBaranovici
15:00LidaVolna Pinsk
15:00OsipoviciEnergetik-BGU
15:00Smolevichi STISmorgon
15:00GKS BelchatowROW Rybnik
15:00PruszkowWarta Poznan
15:00Lausanne OuchyOld Boys
15:00Bohemians 1905Jablonec
15:00JihlavaOstrava
15:00KarvinaBrno
15:00ZlinSlavia Prague
15:00KS PolkowiceBrzeg
15:00Azzurri LausanneVevey
15:00Klepp WLSK Kvinner W
15:00EchallensMeyrin
15:00FribourgThun II
15:00Grand-LancyOberwallis Naters
15:00BuochsBlack Stars
15:00SolothurnBaden
15:00GossauKosova
15:00Sundsvall WHovas W
15:15Luzern KickersLangenthal
15:30S. MorningRangers
15:30La Chaux-De-FondsYverdon
15:30ThalwilEschen
15:30PortalbanEtoile-Carouge
16:00St. PatrickQormi
16:00HaugesundViking
16:00KromerizHodonin
16:00Dila GoriSamtredia
16:00OstrodaPelikan
16:00SwitTur Bielsk Podlaski
16:00SkraGwarek Tarnowskie Gory
16:00Young Boys IILausanne II
16:00LublinMKS Trzebinia Siersza
16:00TECGVVV
16:00VVSBKozakken Boys
16:00ZabbarQormi
16:00Granada CFCordoba
16:00GijonLorca FC
16:30MalagaAth Bilbao
16:30BellinzonaSeuzach
17:00Cherno MoreEtar
17:00KluczborkRozwoj Katowice
17:00Victoria SulejowekWikielec
17:00PopradI. Bratislava
17:05Arsenal SarandiTemperley
17:05HuracanUnion de Santa Fe
17:10Widzew LodzUrsus Warszawa
17:30LimerickCork City
17:30ConcordiaSepsi
17:30Poli IasiPoli Timisoara
17:30OudenaardeK. Berchem Sport
17:30IzegemPetegem
17:30TorhoutSint Niklaas
17:30K. FC TurnhoutHades
17:30LenaartsZwarte Leeuw
18:00VirtonDeinze
18:00HoogstratenDuffel
18:00MacEwanUNBC
18:00BiskraCR Belouizdad
18:00HarrachConstantine
18:00ParadouUSM Blida
18:00ASV GeelHeist
18:00Lommel SKDender
18:00Patro EisdenDessel
18:00RWS BruxellesEntente Durbuy
18:00Wallonne CineyRWD Molenbeek
18:00KRC GentWesthoek
18:00TemseRonse
18:00City PiratesSpouwen-Mopertingen
18:00HasseltCappellen
18:00BassecourtDelemont
18:00ManisasporIstanbulspor AS
18:00TenerifeAlcorcon
18:15Pieta HotspursPembroke
18:15Cape BretonMemorial
18:15CarletonLaurentian
18:15DalhousieMoncton
18:15UPEISaint Marys
18:30CataniaAndria
18:30CatanzaroLecce
18:30MonopoliMatera
18:30PaganeseJuve Stabia
18:30CalgaryUBC Okanagan
18:30AntofagastaU. Espanola
18:45GironaBarcelona
19:15BrockWestern
19:15LaurierAlgoma
19:15QueensUOIT
19:15RMCTrent
19:15TorontoRyerson
19:15WindsorMcMaster
19:15Chacarita JuniorsTalleres Cordoba
19:30Orlando Pride WPortland Thorns W
19:30Sampaio CorreaVolta Redonda
19:30Mount RoyalThompson Rivers
19:30CRBCriciuma
19:30FigueirenseABC
19:30GoiasPaysandu PA
19:30NauticoInternacional
20:00BarranquillaOrsomarso
20:00BogotaCartagena
20:00CucutaU. Magdalena
20:00ValleduparPopayan
20:00AlbertaTrinity Western
20:00PereiraLeones
20:00Real SantanderQuindio
21:00U. De ChileEverton
21:05Velez SarsfieldBoca Juniors
22:00Flamengo RJAvai
22:00CearaBrasil de Pelotas
22:00IberiaMagallanes
23:00Richmond KickersRochester
23:00New York CosmosNorth Carolina
23:00Washington Spirit WBoston Breakers W
23:05Godoy CruzIndependiente
23:30Indy ElevenPuerto Rico
23:30U. De ConcepcionCurico Unido
23:30TupiFortaleza
23:30Orlando City 2Charleston
23:30Tampa BayCharlotte Independ.
2017-09-24
00:00San Francisco DeltasEdmonton
00:00SantosAtletico-PR
00:00Colorado SpringsSwope Park
00:00Tulsa RoughnecksLos Angeles 2
00:30Houston Dash WChicago W
00:30Saint LouisCincinnati
00:30San AntonioRio Grande
02:00RenoPortland 2
02:30Sacramento RepublicOklahoma City Energy
04:00Sayama WParceiro Nagano W
04:00Kunoichi WVegalta Sendai W
04:00Albirex Niigata WUrawa W
06:00Edgeworth E.Brisbane Strikers
06:00Busan KyotongChangwon
08:00Persib BandungBhayangkara Utd
08:00Chindia TargovisteBraila
08:00Cilegon UnitedPekanbaru
08:00Persis SoloPSS Sleman
08:00Sichuan AnnapurnaSuzhou Dongwu
08:00Hainan SeamenZhenjiang Huasa
08:00Hebei EliteBeijing Technology
08:00Jiangsu YanchengQingdao Jonoon
08:00Jiangxi LianshengHunan Billows
08:00Nantong ZhiyunChengdu Qianbao
08:00Shanghai JuJuMeizhou Meixian Techand
08:00Shenyang Urban FCHeilongjiang Lava
08:00Baotou NanjiaoShenyan Dongjin
08:00Dalian BoyangYinchuan Helanshan
08:00Shenzhen LedmanShanghai Sunfun
08:15DomazliceUsti nad Orlici
08:15UnicovHulin
08:15Velke MeziriciOdra Petrkovice
08:30Trnava BPuchov
08:30Bologna U19AC Milan U19
08:30Petrzalka AkademiaSlovan Bratislava B
09:00Karlsruher U19Hoffenheim U19
09:00Arminia Klosterhardt U19Dortmund U19
09:00Schalke U19Paderborn U19
09:00Frankfurt WSand W
09:00Osnabruck U19Holstein Kiel U19
09:00Tomaszow MazowieckiPolonia Warszawa
09:00Pogon Szczecin IIPrzodkowo
09:15Calcutta CustomsSouthern Samity
09:15MohammedanRainbow
09:15RailwayPeerless
09:15Tollygunge AgragamiPatha Chakra
09:15East BengalMohun Bagan
10:00SeongnamAsan Mugunghwa
10:00Seoul E.Busan
10:00Albacete WMadrid C. W
10:00Athletic Bilbao WValencia W
10:00Huelva WEspanyol W
10:00Real Sociedad WBarcelona W
10:00Levante WBetis W
10:00Zaragoza CFF WTenerife W
10:00R. Rzeszow U19Lublin U19
10:00Santa Teresa WAtletico Madrid W
10:00EspanyolDep. La Coruna
10:00Legia IIZambrow
10:00Sleza WroclawRuch Zdzieszowice
10:00Rayo Vallecano WSevilla FC W
10:00HuescaValladolid
10:30CizresporAnkara Adliyespor
11:00SpartaksMetta/LU
11:00EsbjergKoge
11:00ViborgRoskilde
11:00Kaiserslautern U19Eintracht Frankfurt U19
11:00Unterhaching U19Augsburg U19
11:00Slovacko WSparta Prague W
11:00Sunderland U23West Ham U23
11:00Brondby WVarde W
11:00Durham WTottenham W
11:00F. AmagerSkive
11:00FredericiaBrabrand
11:00Thisted FCVejle
11:00Orebro WRosengard W
11:00Keski-UusimaaKTP
11:00Klubi 04JaPS
11:00Mikkelin KissatKultsu
11:00SudetLegirus Inter
11:00BK-46SalPa
11:00VIFKKuFu-98
11:00Legnica 2Gornik Z. 2
11:00Xinjiang TianshanMeizhou Hakka
11:00Vendsyssel FFNykobing
11:30Hradec Kralove WLiberec W
11:30S. KerburaSundbybergs
11:30Arema FCPersija Jakarta
11:35Beijing RenheShenzhen
12:00ADO 20 HeemskerkUNA
12:00HV and CV QuickUSV Hercules
12:00KVV Quick 20Blauw Geel
12:00Bayern Munich WKoln W
12:00RosmalenJVC '31 Cuijk
12:00Slavia Prague WLok. Brno W
12:00FC Juventus BucurestiGaz Metan Medias
12:00HudiksvallsBollnas
12:00Mainz U19Stuttgart U19
12:00EspooEsPa
12:00Narpes KraftTP-47
12:0024 ErzincansporTrabzon
12:00ArsinsporOsmaniyespor
12:30SudtirolBassano
12:30AlbinoLeffeGubbio
12:30PordenoneTeramo
12:30VicenzaFeralpiSalo
12:30MestreTriestina
12:30DongenOostzaan
12:30EVVHBS
12:30Hsc 21De Meern
12:30Jong De GraafschapBe Quick 1887
12:30Jong VitesseWestlandia
12:30MunsingenLuzern II
12:30BugsassporBandirmaspor
12:30KozanDuzcespor
12:30Ankara DemirsporErokspor
13:00Nyva-VPodillya Khmelnytskyi
13:00AalstSeraing
13:00ChateletOosterzonen
13:00KnokkeHamme
13:00Bielefeld U19Fortuna Koln U19
13:00Rubin YaltaKyzyltash
13:00AcrenSprimont-Comblain
13:00HamoirRFC Liege
13:00RebecquoiseLa Calamine
13:00Solieres SportMeux
13:00WalhainUR La Louviere
13:00KRC HarelbekeBornem
13:00LonderzeelGullegem
13:00Olsa BrakelBoom
13:00PepingenSaint Eloois
13:00TienenOverijse
13:00VosselaarBocholter
13:00WijgmaalTessenderlo
13:00Mladost LjeskopoljeBokelj
13:00Osterlen FFTorns
13:00Arsenal WBirmingham W
13:00Chelsea WBristol City W
13:00Reading WSunderland W
13:00Yeovil WManchester City W
13:00Aston Villa WBrighton W
13:00London Bees WDoncaster W
13:00Millwall WWatford W
13:00Oxford Utd WSheffield FC W
13:00Goteborg WKristianstads W
13:00Pitea WHammarby W
13:00IbarJedinstvo
13:00LovcenCelik Niksic
13:00VentspilsRiga FC
13:00Sodertalje FKHuddinge
13:00BeraneMornar Bar
13:00IgaloFK Cetinje
13:00NybroIFK Berga
13:00JezeroOtrant
13:00Albi WSoyaux W
13:00Fleury 91 WBordeaux W
13:00Lyon WParis FC W
13:00Marseille WMontpellier W
13:00Paris SG WLille W
13:00Rodez WGuingamp W
13:001.FK SvidnikVranov
13:00KrompachyStropkov
13:00Šarišské MichalanyV. Revistia
13:00SninaGiraltovce
13:00SvitPlavnica
13:00Roa WGrand Bodo W
13:00DetvaKalinovo
13:00FilakovoKrasno
13:00Nova BanaTeplicka n. Vahom
13:00Oravske VeseleNovohrad Lucenec
13:00Infonet Tallinn IITartu Welco
13:00Tallinna KalevFlora U21
13:00PendiksporSakaryaspor
13:00SancaktepeMenemen Bld.
13:00SariyerEyupspor
13:00BayrampasaYomraspor
13:00Anatolia BagcilarKirikhanspor
13:00Kizilcaboluk Spor KulubuKaracabey Birlikspor
13:30Derry CityBray
13:30BugojnoCapljina
13:30GabcikovoBelusa
13:30CrystalDubnica
13:30FC Zlate Moravce BVelke Ludince
13:30Nitra BDun. Streda B
13:30Bielsko-BialaLechia Dzierzoniow
14:00United of ManchesterTamworth
14:00Sao PauloCorinthians
14:00Linkopings WVittsjo W
14:00Gwardia KoszalinLegionowo
14:00Jazz PoriTampere Utd
14:00KaPaPeimari United
14:00GBK KokkolaVilliketut
14:00JBKHercules
14:00SeredPodbrezova B
14:00BahonD. Luzna
14:00BernolakovoRaca
14:00RohoznikLozorno
14:00RovinkaPezinok
14:00Slovan MostSlovan Ivanka
14:00Unia Turza SlaskaZaglebie 2
14:00VajnorySvaty Jur
14:00Botev GalabovoStrumska Slava
14:00Lok. SofiaNesebar
14:00MontanaLitex Lovech
14:00Neftochimic BurgasChernomorets Balchik
14:00Rayo VallecanoLeonesa
14:05Colon Santa FEDefensa y Justicia
14:15GetafeVillarreal
14:30FC BotosaniFC Viitorul
14:30BenatkyLitomericko
14:30BrozanyPisek
14:30StechoviceCizova
14:30CuneoPisa
14:30Botev PlovdivLok. Plovdiv
14:30MonzaCarrarese
14:30OlbiaPontedera
14:30PiacenzaArzachena
14:30SienaAlessandria
14:30SambenedettesePadova
14:30Poli IasiPoli Timisoara
14:30GuteLidingo IFK
14:30JagodinaFK Indjija
14:30MetalacTemnic
14:30PivaraSloboda
14:30Sindjelic BeogradTeleoptik
14:30Backa TopolaBezanija
14:30Buducnost DobanovciRadnicki Pirot
14:30Din. VranjeProleter
14:30Novi PazarRadnicki 1923
14:30ViterbeseGiana Erminio
14:30Saburtalo TbilisiShukura
15:00JihlavaOstrava
15:00KarvinaBrno
15:00Bila TserkvaIvano-Frankivsk
15:00Naftovik-UkrnaftaKramatorsk
15:00LvivZhytomyr
15:00SumyBalkany Zorya
15:00Mykolaiv 2Sudnobudivnyk Mykolaiv
15:00Nyva TernopilBukovyna
15:00KrymteplytsiaSKCHF Sevastopol
15:00Arsenal KievKolos Kovalyovka
15:00FC Dnipro CherkasyZhemchuzhyna Odesa
15:00HeliosVolyn Lutsk
15:00InhuletsFC Poltava
15:00KreminDesna
15:00MykolaivRukh Vynnyky
15:00Obolon Brovar KyjevHirnyk-Sport
15:00Bila TserkvaNyva Ternopil
15:00Dnipro-1Met. Zaporozhye
15:00Inhulets 2Tavriya
15:00O'HigginsPalestino
15:00Ivano-FrankivskPodillya Khmelnytskyi
15:00LvivAhrobiznes Volochysk
15:00Metalist 1925 KharkivHornostayivka
15:00Nova KakhovkaDnipro
15:00Nyva-VZhytomyr
15:00Real PharmaNikopol
15:00Skala StryjBukovyna
15:00Pruszkow U19Jagiellonia U19
15:00Everton WLiverpool W
15:00ArnedoLogrones Promesas
15:00ArroyoExtremadura UD B
15:00Atarfe IndustrialMotril
15:00CabecenseXerez CD
15:00Cartagena BUD Los Garres
15:00CD AlcalaLos Barrios
15:00Club SieroLlanes
15:00Cristo AtleticoArandina
15:00IrunaTxantrea
15:00Numancia BReal Burgos
15:00Racing Club VillalbesSomozas
15:00SD DeustoReal Sociedad C
15:00Silla CFCD Bunol
15:00TedeonCD Calahorra
15:00Textil EscudoTropezon
15:00Trival ValderasCP Parla
15:00UP PlasenciaDiocesano
15:00Vilassar de MarPobla Mafumet
15:00VillarrubiaMadridejos
15:00YaizaCD Buzanada
16:00Sparta PragueTeplice
16:00Mqabba FCMelita FC
16:00SirensVittoriosa
16:00AalesundSogndal
16:00KristiansundStabaek
16:00Marsa FCQrendi
16:00WaremmeOC Charleroi
16:00LillestromRosenborg
16:00MoldeSandefjord
16:00Sarpsborg 08Odd
16:00StromsgodsetTromso
16:00Aland Utd WGBK Kokkola W
16:00AlbaceteR. Oviedo
16:00Afjet AfyonsporTuzlaspor
16:30SantarcangeloFermana
16:30BisceglieSicula Leonzio
16:30RavennaModena
16:30RenateReggiana
16:30EibarCelta Vigo
16:30Las PalmasLeganes
16:30Torpedo KutaisiDinamo Tbilisi
16:30Haugesund U19Viking U19
17:00GreciaCartagines
17:00Santos DGSaprissa
17:00Septemvri SofiaLudogorets
17:00AnkaragucuSamsunspor
17:00Erzurum BBBoluspor
17:00GiresunsporElazigspor
17:00Adana DemirsporAdanaspor AS
17:00ManisasporIstanbulspor AS
17:00AltinorduGaziantepspor
17:00UmraniyesporDenizlispor
17:00BalikesirsporRizespor
17:00GaziantepEskisehirspor
17:05Olimpo Bahia BlancaGimnasia L.P.
17:30FCSBDin. Bucuresti
18:00ValerengaBrann
18:00Cadiz CFNumancia
18:00Ottawa FuryLouisville City
18:15Zejtun CorinthiansSan Gwann FC
18:15Rabat AjaxZebbug
18:30LivornoPistoiese
18:30PratoGavorrano
18:30Deportes TemucoU. Catolica
18:30ZaragozaGimnastic
18:30ArezzoLucchese
18:45Real SociedadValencia
19:00Atletico GOCruzeiro
19:00CoritibaBotafogo RJ
19:00CobreloaD. Puerto Montt
19:00FluminensePalmeiras
19:00CobresalBarnechea
19:00S. MorningRangers
19:00ValdiviaNublense
19:00Chapecoense-SCPonte Preta
19:00BogotaCartagena
19:00BethlehemPittsburgh
19:00IberiaMagallanes
19:00San Marcos de AricaSan Felipe
19:00Union La CaleraCoquimbo
19:00La SerenaCopiapo
19:05Rosario CentralBanfield
19:30LimonAlajuelense
20:00Jacksonville A.Miami FC
20:00Sport BoysLos Caimanes
20:00HeredianoCarmelita
20:00U.C.R.Guadalupe
20:00Atletico F.C.Fortaleza
20:00Carlos ManucciAlfredo Salinas
20:00HuaralSport Victoria
20:00Santa RosaCesar Vallejo
20:00Sport AncashDeportivo Coopsol
20:00Sport LoretoHualgayoc
20:00Willy SerratoDefensor La Bocana
20:30LiberiaZeledon
20:30LlanerosChico
21:00S. WanderersA. Italiano
21:05River PlateArgentinos Jrs
22:00Atletico-MGVitoria
22:00BahiaGremio
22:00Sao BentoConfianca
22:00Vancouver Whitecaps 2Phoenix Rising
22:00Sky Blue WNorth Carolina Courage W
23:00Real SantanderQuindio
23:05Racing ClubSan Martin S.J.
23:30HuachipatoDeportes Iquique
2017-09-25
01:00Seattle Reign WKansas City W
08:00Persibat BatangPSIS Semarang
08:00PSMS MedanPersita
11:30Bali UnitedPerseru Serui
11:30Pusamania BorneoBalikpapan
11:30Semen PadangBarito Putera
12:00Reading U23Norwich U23
12:00Coventry U23Ipswich U23
13:00Bristol City U23Crystal Palace U23
13:00Cardiff U23Charlton U23
13:00Huddersfield U23Crewe U23
13:00Sheffield Utd U23Barnsley U23
13:00Watford U23QPR U23
13:00UmraniyesporDenizlispor
13:00Inhulets 2Tavriya
13:00Mykolaiv 2Sudnobudivnyk Mykolaiv
14:00Din. VranjeProleter
14:00That RasShabab Al Ordon
14:00Botev VratsaTsarsko Selo
14:00Ludogorets IISozopol
14:00Maritsa PlovdivPomorie
14:00OboristeLok. Gorna
15:00Arsenal KievKolos Kovalyovka
15:00HeliosVolyn Lutsk
15:00Obolon Brovar KyjevHirnyk-Sport
15:00Skala StryjAhrobiznes Volochysk
15:00FC BotosaniFC Viitorul
16:00Adana DemirsporAdanaspor AS
16:00BalikesirsporRizespor
16:30Al BuqaaAl Faisaly Amman
16:30AqabaAl Jazeera Amman
17:00LiberecSlovacko
17:00Sarpsborg 08Odd
17:00SylviaLinkoping City
17:00BeroeLevski
17:25FK LiepajaJelgava
17:30AstraCFR Cluj
18:00Aston Villa U23Brighton U23
18:00Blackburn U23Fulham U23
18:00Everton U23Arsenal U23
18:00West Brom U23Southampton U23
18:00Colchester U23Millwall U23
18:00Hull City U23Burnley U23
18:00Newcastle Utd U23Wolves U23
18:20Cork CityDundalk
18:30Barcelona BLugo
18:45St. PatricksShamrock Rovers
18:45HitchinSt Ives
18:45ArezzoLucchese
19:00BetisLevante
22:05LanusNewells Old Boys
23:00Sport RecifeVasco
23:00PereiraLeones
23:30CSATombense
2017-09-26
00:05Estudiantes L.P.San Lorenzo
01:00CucutaU. Magdalena
08:00SriwijayaPersela Lamongan
08:00Kalteng PutraPersebaya
08:00PSBS Biak NumforSemeru Fc Lumajang
11:30GresikMadura United
11:30PS TNIMitra Kukar
13:00Nottingham U23Birmingham U23
13:00Sampdoria U19Torino U19
13:30BorecTikves
13:30Bregalnica StipKozuv Gevgelija
13:30Makedonija GPKF Gostivar
13:30OsogovoSasa
13:30Pobeda ValandovoPlackovica
13:30Struga Trim and LumLok. Skopje
13:30TeteksNovaci
13:30TurnovoBelasica
13:30VellazerimiEuromilk
13:30ZajaziLabunishta
14:00SiracusaAndria
15:00Bordeaux U19Salzburg U19
16:00Stumbras 2Banga
16:00Zimbru Chisinau U19Vllaznia U19
16:00Bel AbbesUSM Alger
16:30Al HusseinAl Yarmouk
17:00Kramfors-Alliansen WUppsala W
17:00Hammarby U19Ajax U19
17:30AIK WDjurgarden W
18:00CR BelouizdadES Setif
18:00JS KabylieTadjenant
18:00OranBel Abbes
18:00USM BlidaHussein Dey
18:00ConstantineMC Alger
18:00MedeaBiskra
18:00SaouraParadou
18:00USM AlgerHarrach
18:45East ThurrockSt. Albans
18:45KetteringBanbury
18:45Kings LangleyGosport
18:45Kings LynnBiggleswade Town
18:45Merthyr TownTiverton
18:45RedditchSlough
18:45St. NeotsRoyston
18:45BrightlingseaWingate and Finchley
18:45Enfield TownLeiston
18:45LowestoftThurrock
18:45TonbridgeDorking
18:45Dunstable TownBishop's Stortford
18:45WeymouthBasingstoke
18:45Ashton UtdWorkington
18:45GranthamSutton Coldfield
18:45HednesfordAltrincham
18:45LancasterWitton
18:45MarineFarsley
18:45MatlockShaw Lane
18:45RushallCoalville
18:45WarringtonStourbridge
18:45HarlowNeedham Market
18:45HendonStaines
18:45Tooting and MitchamFolkestone
22:15CriciumaFigueirense
22:15Brasil de PelotasLuverdense
22:15Santa CruzCeara
23:30BoaGoias
23:30OesteLondrina
23:30ParanaNautico
23:30Vila Nova FCCRB
Postp.MersthamBillericay
Postp.MetropolitanBurgess Hill
2017-09-27
00:30ABCJuventude
00:30Paysandu PAGuarani
01:30PereiraLeones
06:30Persipura JayapuraPSM Makassar
08:00Madura FCPersiwa Wamena
08:00MartapuraPSMP Mojokerto
10:00Plzen U19Hradec Kralove U19
10:00Asan MugunghwaDaejeon
10:30SultanbeyliCizrespor
10:30ErbaasporHalide E.
12:00Sivas BelediyesporKeciorengucu
12:00EtimesgutSancaktepe
12:00OfsporBayburt
12:00DiyarbekirsporErgene Velimese
12:00ArsinsporTarsus
12:00Sanliurfa Bld.Payasspor
12:30Altindag Bld.Bergama Bld.
12:30DuzcesporManisa
12:30Anadolu SelcuksporSanliurfaspor
12:30Nigde BelediyesporAltay
13:00Ankara AdliyesporDuzyurtspor
13:00OsmaniyesporKaracabey Birlikspor
13:00Bordeaux U19Salzburg U19
13:00Brodarac U19Maccabi Haifa U19
13:00Hammarby U19Ajax U19
13:00Basel WAarau W
13:00Nitra U19Shkendija U19
13:00Luzern WGrasshoppers W
13:00Sutjeska U19Honved U19
13:00Yverdon WYoung Boys W
13:00Bursaspor U19Saburtalo Tbilisi U19
13:00Dudelange U19Sparta Prague U19
13:00Esbjerg U19KaPa U19
13:00FK Liepaja U19Shakhtyor Soligorsk U19
13:00K. Almaty U19Krasnodar U19
13:00UC Dublin U19Molde U19
13:00BandirmasporHacettepe
13:00KaragumrukNazillispor
13:00SilivrisporPendikspor
13:00EyupsporInegolspor
13:00Kocaeli BirliksporSariyer
13:00OrhangazisporCatalca
13:00EroksporKayseri Erciyesspor
13:00TurgutlusporMuglaspor
13:00Yesil BursaAnatolia Bagcilar
13:00AydinsporKocaelispor
13:00TekirdagsporCorum
13:00Utas UsaksporElaziz Bld.
13:00Bordeaux U19Salzburg U19
13:00Brodarac U19Maccabi Haifa U19
13:00Bursaspor U19Saburtalo Tbilisi U19
13:00Din. Bucuresti U19Lok. Zagreb U19
13:00Dudelange U19Sparta Prague U19
13:00Esbjerg U19KaPa U19
13:00KirklarelisporZonguldak
13:00FK Liepaja U19Shakhtyor Soligorsk U19
13:00SakaryasporGumushanespor
13:00Hammarby U19Ajax U19
13:00Inter U19Dynamo Kiev U19
13:00K. Almaty U19Krasnodar U19
13:00Legia U19Breidablik U19
13:00Ludogorets U19Zeljeznicar U19
13:00Nitra U19Shkendija U19
13:00BodrumsporAfjet Afyonspor
13:00Breidablik U19Legia U19
13:00Sutjeska U19Honved U19
13:00Menemen Bld.Amedspor
13:00UC Dublin U19Molde U19
13:00Zimbru Chisinau U19Vllaznia U19
13:00ErzinBatman Petrolspor
13:00Kemerspor 2003Bayrampasa
13:00GolcuksporAnkara Demirspor
13:00Kirikhanspor24 Erzincanspor
13:00TirePazarspor
13:30NemsovaCrystal
13:30LaciKS Sopoti Librazhd
13:30Luftetari GjirokastraElbasani
13:30LushnjaApolonia Fier
13:30TeutaTerbuni
13:30Beselidhja LezhaFC Shenkolli
13:30BylisBerat
13:30ErzeniBurreli
13:30FlamurtariDinamo Tirana
13:30KamzaIliria Kruja
13:30KF TiranaBesa Kavaje
13:30Korabi PeshkopiCerrik
13:30KukesiEgnatia Rrogozhine
13:30PartizaniKucove
13:30PogradeciShkumbini Peqin
13:30VllazniaKastrioti
13:30BeraneLovcen
13:30BokeljGrbalj
13:30IbarOtrant
13:30IgaloStijena
13:30IskraBuducnost
13:30Mornar BarDecic
13:30SutjeskaRudar
13:30ZetaMladost Podgorica
14:00Valasske MeziriciOstrava
14:00D. LuznaRohoznik
14:00Beselidhja LezhaFC Shenkolli
14:00BarranquillaQuindio
14:00SpartaksRFS
14:30BrozanyVysehrad
14:30PrevysovZapy
14:30KKS KaliszLech Poznan 2
14:30LitomerickoChrudim
14:30NymburkKraluv Dvur
14:30CizovaVltavin
14:30DobroviceUsti nad Orlici
14:30JirnyBenatky
14:30PisekDomazlice
14:30StechoviceBenesov
16:00Levadia U21Flora U21
16:00FethiyesporKahramanmarasspor
16:00KarsiyakaBugsasspor
16:00BucasporTokatspor
16:00MersinHatayspor
16:00DardanelsporKozan
16:00Vanspor Bld.Darica Genclerbirligi
16:00Klepp WAvaldsnes W
16:30Dusseldorf U19Leverkusen U19
16:30Asarums WRosengard W
17:00Jitex WGoteborg W
17:00Kalmar WKristianstads W
17:00Mariebo WLinkopings W
17:00Vasteras WEskilstuna United W
17:00Vaxjo DFF WVittsjo W
17:00Valerenga WStabaek W
17:30Dosjobro IF WBunkeflo W
17:30Mossens WQviding W
18:00Leicester U23Hertha Berlin II
18:00Alvsjo WBollstanas W
18:00Tyreso WHammarby W
18:00Zurich IIYF Juventus
18:00Oberwallis NatersEchallens
18:00DelemontSolothurn
18:30FF Lugano 1976 WZurich W
18:30CaernarfonRuthin
19:00BethlehemTampa Bay
22:30InternacionalAmerica MG
22:30Harrisburg City IslandersOttawa Fury
23:30Toronto FC 2Louisville City
Postp.MamurrasiSkenderbeu
2017-09-28
00:00Jacksonville A.Indy Eleven
02:00Santos DGHerediano
08:00PekanbaruPSS Sleman
08:00Persis SoloCilegon United
12:00Bohemians Prague WPardubice W
12:00CSAD Havirov WOlomouc W
12:00Lubina WHodonin W
12:00Mnichovo H. WBranik W
12:00Sazava u L. WBohemians 1905 W
12:00Teplice WCaslav W
12:00TJ Hradek WRakovnik W
12:00Vsetin WBrno W
12:0012 BingolYomraspor
12:00TrabzonYeni Orduspor
12:30Kirikhanspor24 Erzincanspor
12:30OsmaniyesporKaracabey Birlikspor
13:00Ch. Odessa U21Vorskla Poltava U21
13:00Zorya U21Dynamo Kiev U21
13:00Oleksandriya U21Zirka Kropyvnytskyi U21
13:00Shakhtar Donetsk U21Karpaty U21
13:00BodrumsporAfjet Afyonspor
13:00TuzlasporKastamonuspor
13:00TepecikKizilcaboluk Spor Kulubu
13:00Olimpik Donetsk U21Mariupol U21
13:00Veres Rivne U21Stal Kamianske U21
16:00MaarduTartu Welco
16:30Eintracht Frankfurt U19Wehen U19
2017-09-29
06:30Perseru SeruiArema FC
08:00Persibat BatangPSMS Medan
08:00PersitaPSIS Semarang
10:00Daejeon KorailChangwon
10:00Mokpo CityGangneung
11:30Bhayangkara UtdBali United
12:00Mlada Boleslav U19Karvina U19
12:00Pribram U19Sigma Olomouc U19
12:00Birmingham U23Derby U23
12:00Newcastle Utd U23Burnley U23
13:00BezanijaDin. Vranje
13:00Oleksandriya U21Zirka Kropyvnytskyi U21
13:00Olimpik Donetsk U21Mariupol U21
13:00PotiDinamo Tbilisi
13:30Fiorentina U19Lazio U19
14:00ShukuraSamtredia
14:00MKS Trzebinia SierszaKarpaty Krosno
14:30Lok. PlovdivSeptemvri Sofia
15:00Gaz Metan MediasFC Botosani
15:00Rukh VynnykyInhulets
15:00BolusporAltinordu
16:00BangaNevezis Kedainiai
16:00Vilniaus VytisDainava Alytus
16:00Melita FCPieta Hotspurs
16:00WikielecSwit
16:30Radomiak RadomGKS Jastrzebie
17:00BodensPitea
17:00BrannKristiansund
17:00VereyaSlavia Sofia
17:00ROW RybnikGwardia Koszalin
17:30Achilles 29 WPSV W
17:30AZ Alkmaar WPEC Zwolle W
17:30Den Haag WExcelsior/Barendrecht W
17:30Twente WHeerenveen W
17:30Poli TimisoaraCS U. Craiova
18:00Aston Villa U23West Brom U23
18:00Barnsley U23Leicester U23
18:00Blackburn U23Cardiff U23
18:00Bristol City U23Stoke City U23
18:00Bury U23Wolves U23
18:00Charlton U23Liverpool U23
18:00Colchester U23Swansea U23
18:00Hull City U23Exeter U23
18:00Nottingham U23Middlesbrough U23
18:00Portsmouth U23Everton U23
18:00Sheffield Utd U23Ipswich U23
18:00Southampton U23Watford U23
18:00Sunderland U23Brighton U23
18:00Liverpool WReading W
18:00SurseeBuochs
18:00Le MansStade Briochin
18:15VittoriosaZabbar
18:15TepliceLiberec
18:30LeonesaAlmeria
19:00Celta VigoGirona
22:05Defensa y JusticiaHuracan
22:05Union de Santa FeOlimpo Bahia Blanca
22:15FigueirenseParana
23:00Curico UnidoAntofagasta
23:30LondrinaCRB

Torneo Federal A: Zone 1

argentina - 2017/2018

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Alvarado 110030+33 W
1 Sportivo Desamparados 110020+23 W
1 Defensores Belgrano VR 110020+23 W
1 AH Zapla 110010+13 W
2 Villa Mitre 110010+13 W
2 Gimnasia Mendoza 101011+01 D
2 Central Cordoba SdE 110021+13 W
2 Juventud Antoniana 110010+13 W
3 Cipolletti 101011+01 D
3 San Lorenzo Alem 101011+01 D
3 Sportivo Belgrano 110021+13 W
3 Gimnasia y Tiro 101022+01 D
4 Rivadavia Lincoln 101011+01 D
4 Deportivo Maipu 101000+01 D
4 Libertad 110010+13 W
4 Sportivo Patria 101022+01 D
5 Deportivo Madryn 101000+01 D
5 Huracan Las Heras 101000+01 D
5 Def. de Pronunciamiento 101000+01 D
5 Chaco For Ever 101011+01 D
6 Ferro Carril Oeste LP 101000+01 D
6 Gutierrez 000000+00
6 Sportivo Las Parejas 101000+01 D
6 Sarmiento Resistencia 101011+01 D
7 Sansinena 000000+00
7 Juventud Unida Univ. 000000+00
7 Douglas Haig 100112-10 L
7 Crucero del Norte 101000+01 D
8 Independiente Neuquen 100101-10 L
8 Union Aconquija 000000+00
8 Gimnasia Concepcion 100112-10 L
8 Deportivo Mandiyu 101000+01 D
9 Deportivo Roca 100103-30 L
9 Union Villa Krause 000000+00
9 Union Sunchales 100101-10 L
9 Guarani A. Franco 100101-10 L
10 Estudiantes Rio Cuarto 100102-20 L
10 Atletico Parana 100102-20 L
10 San Jorge Tucuman 100101-10 L