hidden hit counter

FREE BETTING TIPS AND PREDICTIONS

go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
00:00San Francisco DeltasEdmonton
00:00SantosAtletico-PR
00:00Colorado SpringsSwope Park
00:00Tulsa RoughnecksLos Angeles 2
00:30Houston Dash WChicago W
00:30Saint LouisCincinnati
00:30San AntonioRio Grande
02:00RenoPortland 2
02:30Sacramento RepublicOklahoma City Energy
04:00Sayama WParceiro Nagano W
04:00Kunoichi WVegalta Sendai W
04:00Albirex Niigata WUrawa W
06:00Edgeworth E.Brisbane Strikers
06:00Busan KyotongChangwon
08:00Persib BandungBhayangkara Utd
08:00Chindia TargovisteBraila
08:00Cilegon UnitedPekanbaru
08:00Persis SoloPSS Sleman
08:00Sichuan AnnapurnaSuzhou Dongwu
08:00Hainan SeamenZhenjiang Huasa
08:00Hebei EliteBeijing Technology
08:00Jiangsu YanchengQingdao Jonoon
08:00Jiangxi LianshengHunan Billows
08:00Nantong ZhiyunChengdu Qianbao
08:00Shanghai JuJuMeizhou Meixian Techand
08:00Shenyang Urban FCHeilongjiang Lava
08:00Baotou NanjiaoShenyan Dongjin
08:00Dalian BoyangYinchuan Helanshan
08:00Shenzhen LedmanShanghai Sunfun
08:15DomazliceUsti nad Orlici
08:15UnicovHulin
08:15Velke MeziriciOdra Petrkovice
08:30Trnava BPuchov
08:30Bologna U19AC Milan U19
08:30Petrzalka AkademiaSlovan Bratislava B
09:00Karlsruher U19Hoffenheim U19
09:00Arminia Klosterhardt U19Dortmund U19
09:00Schalke U19Paderborn U19
09:00Frankfurt WSand W
09:00Osnabruck U19Holstein Kiel U19
09:00Tomaszow MazowieckiPolonia Warszawa
09:00Pogon Szczecin IIPrzodkowo
09:15Calcutta CustomsSouthern Samity
09:15MohammedanRainbow
09:15RailwayPeerless
09:15Tollygunge AgragamiPatha Chakra
09:15East BengalMohun Bagan
10:00SeongnamAsan Mugunghwa
10:00Seoul E.Busan
10:00Albacete WMadrid C. W
10:00Athletic Bilbao WValencia W
10:00Huelva WEspanyol W
10:00Real Sociedad WBarcelona W
10:00Levante WBetis W
10:00Zaragoza CFF WTenerife W
10:00R. Rzeszow U19Lublin U19
10:00Santa Teresa WAtletico Madrid W
10:00EspanyolDep. La Coruna
10:00Legia IIZambrow
10:00Sleza WroclawRuch Zdzieszowice
10:00Rayo Vallecano WSevilla FC W
10:00HuescaValladolid
10:30CizresporAnkara Adliyespor
11:00SpartaksMetta/LU
11:00EsbjergKoge
11:00ViborgRoskilde
11:00Kaiserslautern U19Eintracht Frankfurt U19
11:00Unterhaching U19Augsburg U19
11:00Slovacko WSparta Prague W
11:00Sunderland U23West Ham U23
11:00Brondby WVarde W
11:00Durham WTottenham W
11:00F. AmagerSkive
11:00FredericiaBrabrand
11:00Thisted FCVejle
11:00Orebro WRosengard W
11:00Keski-UusimaaKTP
11:00Klubi 04JaPS
11:00Mikkelin KissatKultsu
11:00SudetLegirus Inter
11:00BK-46SalPa
11:00VIFKKuFu-98
11:00Legnica 2Gornik Z. 2
11:00Xinjiang TianshanMeizhou Hakka
11:00Vendsyssel FFNykobing
11:30Hradec Kralove WLiberec W
11:30S. KerburaSundbybergs
11:30Arema FCPersija Jakarta
11:35Beijing RenheShenzhen
12:00ADO 20 HeemskerkUNA
12:00HV and CV QuickUSV Hercules
12:00KVV Quick 20Blauw Geel
12:00Bayern Munich WKoln W
12:00RosmalenJVC '31 Cuijk
12:00Slavia Prague WLok. Brno W
12:00FC Juventus BucurestiGaz Metan Medias
12:00HudiksvallsBollnas
12:00Mainz U19Stuttgart U19
12:00EspooEsPa
12:00Narpes KraftTP-47
12:0024 ErzincansporTrabzon
12:00ArsinsporOsmaniyespor
12:30SudtirolBassano
12:30AlbinoLeffeGubbio
12:30PordenoneTeramo
12:30VicenzaFeralpiSalo
12:30MestreTriestina
12:30DongenOostzaan
12:30EVVHBS
12:30Hsc 21De Meern
12:30Jong De GraafschapBe Quick 1887
12:30Jong VitesseWestlandia
12:30MunsingenLuzern II
12:30BugsassporBandirmaspor
12:30KozanDuzcespor
12:30Ankara DemirsporErokspor
13:00Nyva-VPodillya Khmelnytskyi
13:00AalstSeraing
13:00ChateletOosterzonen
13:00KnokkeHamme
13:00Bielefeld U19Fortuna Koln U19
13:00Rubin YaltaKyzyltash
13:00AcrenSprimont-Comblain
13:00HamoirRFC Liege
13:00RebecquoiseLa Calamine
13:00Solieres SportMeux
13:00WalhainUR La Louviere
13:00KRC HarelbekeBornem
13:00LonderzeelGullegem
13:00Olsa BrakelBoom
13:00PepingenSaint Eloois
13:00TienenOverijse
13:00VosselaarBocholter
13:00WijgmaalTessenderlo
13:00Mladost LjeskopoljeBokelj
13:00Osterlen FFTorns
13:00Arsenal WBirmingham W
13:00Chelsea WBristol City W
13:00Reading WSunderland W
13:00Yeovil WManchester City W
13:00Aston Villa WBrighton W
13:00London Bees WDoncaster W
13:00Millwall WWatford W
13:00Oxford Utd WSheffield FC W
13:00Goteborg WKristianstads W
13:00Pitea WHammarby W
13:00IbarJedinstvo
13:00LovcenCelik Niksic
13:00VentspilsRiga FC
13:00Sodertalje FKHuddinge
13:00BeraneMornar Bar
13:00IgaloFK Cetinje
13:00NybroIFK Berga
13:00JezeroOtrant
13:00Albi WSoyaux W
13:00Fleury 91 WBordeaux W
13:00Lyon WParis FC W
13:00Marseille WMontpellier W
13:00Paris SG WLille W
13:00Rodez WGuingamp W
13:001.FK SvidnikVranov
13:00KrompachyStropkov
13:00Šarišské MichalanyV. Revistia
13:00SninaGiraltovce
13:00SvitPlavnica
13:00Roa WGrand Bodo W
13:00DetvaKalinovo
13:00FilakovoKrasno
13:00Nova BanaTeplicka n. Vahom
13:00Oravske VeseleNovohrad Lucenec
13:00Infonet Tallinn IITartu Welco
13:00Tallinna KalevFlora U21
13:00PendiksporSakaryaspor
13:00SancaktepeMenemen Bld.
13:00SariyerEyupspor
13:00BayrampasaYomraspor
13:00Anatolia BagcilarKirikhanspor
13:00Kizilcaboluk Spor KulubuKaracabey Birlikspor
13:30Derry CityBray
13:30BugojnoCapljina
13:30GabcikovoBelusa
13:30CrystalDubnica
13:30FC Zlate Moravce BVelke Ludince
13:30Nitra BDun. Streda B
13:30Bielsko-BialaLechia Dzierzoniow
14:00United of ManchesterTamworth
14:00Sao PauloCorinthians
14:00Linkopings WVittsjo W
14:00Gwardia KoszalinLegionowo
14:00Jazz PoriTampere Utd
14:00KaPaPeimari United
14:00GBK KokkolaVilliketut
14:00JBKHercules
14:00SeredPodbrezova B
14:00BahonD. Luzna
14:00BernolakovoRaca
14:00RohoznikLozorno
14:00RovinkaPezinok
14:00Slovan MostSlovan Ivanka
14:00Unia Turza SlaskaZaglebie 2
14:00VajnorySvaty Jur
14:00Botev GalabovoStrumska Slava
14:00Lok. SofiaNesebar
14:00MontanaLitex Lovech
14:00Neftochimic BurgasChernomorets Balchik
14:00Rayo VallecanoLeonesa
14:05Colon Santa FEDefensa y Justicia
14:15GetafeVillarreal
14:30FC BotosaniFC Viitorul
14:30BenatkyLitomericko
14:30BrozanyPisek
14:30StechoviceCizova
14:30CuneoPisa
14:30Botev PlovdivLok. Plovdiv
14:30MonzaCarrarese
14:30OlbiaPontedera
14:30PiacenzaArzachena
14:30SienaAlessandria
14:30SambenedettesePadova
14:30Poli IasiPoli Timisoara
14:30GuteLidingo IFK
14:30JagodinaFK Indjija
14:30MetalacTemnic
14:30PivaraSloboda
14:30Sindjelic BeogradTeleoptik
14:30Backa TopolaBezanija
14:30Buducnost DobanovciRadnicki Pirot
14:30Din. VranjeProleter
14:30Novi PazarRadnicki 1923
14:30ViterbeseGiana Erminio
14:30Saburtalo TbilisiShukura
15:00JihlavaOstrava
15:00KarvinaBrno
15:00Bila TserkvaIvano-Frankivsk
15:00Naftovik-UkrnaftaKramatorsk
15:00LvivZhytomyr
15:00SumyBalkany Zorya
15:00Mykolaiv 2Sudnobudivnyk Mykolaiv
15:00Nyva TernopilBukovyna
15:00KrymteplytsiaSKCHF Sevastopol
15:00Arsenal KievKolos Kovalyovka
15:00FC Dnipro CherkasyZhemchuzhyna Odesa
15:00HeliosVolyn Lutsk
15:00InhuletsFC Poltava
15:00KreminDesna
15:00MykolaivRukh Vynnyky
15:00Obolon Brovar KyjevHirnyk-Sport
15:00Bila TserkvaNyva Ternopil
15:00Dnipro-1Met. Zaporozhye
15:00Inhulets 2Tavriya
15:00O'HigginsPalestino
15:00Ivano-FrankivskPodillya Khmelnytskyi
15:00LvivAhrobiznes Volochysk
15:00Metalist 1925 KharkivHornostayivka
15:00Nova KakhovkaDnipro
15:00Nyva-VZhytomyr
15:00Real PharmaNikopol
15:00Skala StryjBukovyna
15:00Pruszkow U19Jagiellonia U19
15:00Everton WLiverpool W
15:00ArnedoLogrones Promesas
15:00ArroyoExtremadura UD B
15:00Atarfe IndustrialMotril
15:00CabecenseXerez CD
15:00Cartagena BUD Los Garres
15:00CD AlcalaLos Barrios
15:00Club SieroLlanes
15:00Cristo AtleticoArandina
15:00IrunaTxantrea
15:00Numancia BReal Burgos
15:00Racing Club VillalbesSomozas
15:00SD DeustoReal Sociedad C
15:00Silla CFCD Bunol
15:00TedeonCD Calahorra
15:00Textil EscudoTropezon
15:00Trival ValderasCP Parla
15:00UP PlasenciaDiocesano
15:00Vilassar de MarPobla Mafumet
15:00VillarrubiaMadridejos
15:00YaizaCD Buzanada
16:00Sparta PragueTeplice
16:00Mqabba FCMelita FC
16:00SirensVittoriosa
16:00AalesundSogndal
16:00KristiansundStabaek
16:00Marsa FCQrendi
16:00WaremmeOC Charleroi
16:00LillestromRosenborg
16:00MoldeSandefjord
16:00Sarpsborg 08Odd
16:00StromsgodsetTromso
16:00Aland Utd WGBK Kokkola W
16:00AlbaceteR. Oviedo
16:00Afjet AfyonsporTuzlaspor
16:30SantarcangeloFermana
16:30BisceglieSicula Leonzio
16:30RavennaModena
16:30RenateReggiana
16:30EibarCelta Vigo
16:30Las PalmasLeganes
16:30Torpedo KutaisiDinamo Tbilisi
16:30Haugesund U19Viking U19
17:00GreciaCartagines
17:00Santos DGSaprissa
17:00Septemvri SofiaLudogorets
17:00AnkaragucuSamsunspor
17:00Erzurum BBBoluspor
17:00GiresunsporElazigspor
17:00Adana DemirsporAdanaspor AS
17:00ManisasporIstanbulspor AS
17:00AltinorduGaziantepspor
17:00UmraniyesporDenizlispor
17:00BalikesirsporRizespor
17:00GaziantepEskisehirspor
17:05Olimpo Bahia BlancaGimnasia L.P.
17:30FCSBDin. Bucuresti
18:00ValerengaBrann
18:00Cadiz CFNumancia
18:00Ottawa FuryLouisville City
18:15Zejtun CorinthiansSan Gwann FC
18:15Rabat AjaxZebbug
18:30LivornoPistoiese
18:30PratoGavorrano
18:30Deportes TemucoU. Catolica
18:30ZaragozaGimnastic
18:30ArezzoLucchese
18:45Real SociedadValencia
19:00Atletico GOCruzeiro
19:00CoritibaBotafogo RJ
19:00CobreloaD. Puerto Montt
19:00FluminensePalmeiras
19:00CobresalBarnechea
19:00S. MorningRangers
19:00ValdiviaNublense
19:00Chapecoense-SCPonte Preta
19:00BogotaCartagena
19:00BethlehemPittsburgh
19:00IberiaMagallanes
19:00San Marcos de AricaSan Felipe
19:00Union La CaleraCoquimbo
19:00La SerenaCopiapo
19:05Rosario CentralBanfield
19:30LimonAlajuelense
20:00Jacksonville A.Miami FC
20:00Sport BoysLos Caimanes
20:00HeredianoCarmelita
20:00U.C.R.Guadalupe
20:00Atletico F.C.Fortaleza
20:00Carlos ManucciAlfredo Salinas
20:00HuaralSport Victoria
20:00Santa RosaCesar Vallejo
20:00Sport AncashDeportivo Coopsol
20:00Sport LoretoHualgayoc
20:00Willy SerratoDefensor La Bocana
20:30LiberiaZeledon
20:30LlanerosChico
21:00S. WanderersA. Italiano
21:05River PlateArgentinos Jrs
22:00Atletico-MGVitoria
22:00BahiaGremio
22:00Sao BentoConfianca
22:00Vancouver Whitecaps 2Phoenix Rising
22:00Sky Blue WNorth Carolina Courage W
23:00Real SantanderQuindio
23:05Racing ClubSan Martin S.J.
23:30HuachipatoDeportes Iquique
2017-09-25
01:00Seattle Reign WKansas City W
08:00Persibat BatangPSIS Semarang
08:00PSMS MedanPersita
11:30Bali UnitedPerseru Serui
11:30Pusamania BorneoBalikpapan
11:30Semen PadangBarito Putera
12:00Reading U23Norwich U23
12:00Coventry U23Ipswich U23
13:00Bristol City U23Crystal Palace U23
13:00Cardiff U23Charlton U23
13:00Huddersfield U23Crewe U23
13:00Sheffield Utd U23Barnsley U23
13:00Watford U23QPR U23
13:00UmraniyesporDenizlispor
13:00Inhulets 2Tavriya
13:00Mykolaiv 2Sudnobudivnyk Mykolaiv
14:00Din. VranjeProleter
14:00That RasShabab Al Ordon
14:00Botev VratsaTsarsko Selo
14:00Ludogorets IISozopol
14:00Maritsa PlovdivPomorie
14:00OboristeLok. Gorna
15:00Arsenal KievKolos Kovalyovka
15:00HeliosVolyn Lutsk
15:00Obolon Brovar KyjevHirnyk-Sport
15:00Skala StryjAhrobiznes Volochysk
15:00FC BotosaniFC Viitorul
16:00Adana DemirsporAdanaspor AS
16:00BalikesirsporRizespor
16:30Al BuqaaAl Faisaly Amman
16:30AqabaAl Jazeera Amman
17:00LiberecSlovacko
17:00Sarpsborg 08Odd
17:00SylviaLinkoping City
17:00BeroeLevski
17:25FK LiepajaJelgava
17:30AstraCFR Cluj
18:00Aston Villa U23Brighton U23
18:00Blackburn U23Fulham U23
18:00Everton U23Arsenal U23
18:00West Brom U23Southampton U23
18:00Colchester U23Millwall U23
18:00Hull City U23Burnley U23
18:00Newcastle Utd U23Wolves U23
18:20Cork CityDundalk
18:30Barcelona BLugo
18:45St. PatricksShamrock Rovers
18:45HitchinSt Ives
18:45ArezzoLucchese
19:00BetisLevante
22:05LanusNewells Old Boys
23:00Sport RecifeVasco
23:00PereiraLeones
23:30CSATombense
2017-09-26
00:05Estudiantes L.P.San Lorenzo
01:00CucutaU. Magdalena
08:00SriwijayaPersela Lamongan
08:00Kalteng PutraPersebaya
08:00PSBS Biak NumforSemeru Fc Lumajang
11:30GresikMadura United
11:30PS TNIMitra Kukar
13:00Nottingham U23Birmingham U23
13:00Sampdoria U19Torino U19
13:30BorecTikves
13:30Bregalnica StipKozuv Gevgelija
13:30Makedonija GPKF Gostivar
13:30OsogovoSasa
13:30Pobeda ValandovoPlackovica
13:30Struga Trim and LumLok. Skopje
13:30TeteksNovaci
13:30TurnovoBelasica
13:30VellazerimiEuromilk
13:30ZajaziLabunishta
14:00SiracusaAndria
15:00Bordeaux U19Salzburg U19
16:00Stumbras 2Banga
16:00Zimbru Chisinau U19Vllaznia U19
16:00Bel AbbesUSM Alger
16:30Al HusseinAl Yarmouk
17:00Kramfors-Alliansen WUppsala W
17:00Hammarby U19Ajax U19
17:30AIK WDjurgarden W
18:00CR BelouizdadES Setif
18:00JS KabylieTadjenant
18:00OranBel Abbes
18:00USM BlidaHussein Dey
18:00ConstantineMC Alger
18:00MedeaBiskra
18:00SaouraParadou
18:00USM AlgerHarrach
18:45East ThurrockSt. Albans
18:45KetteringBanbury
18:45Kings LangleyGosport
18:45Kings LynnBiggleswade Town
18:45Merthyr TownTiverton
18:45RedditchSlough
18:45St. NeotsRoyston
18:45BrightlingseaWingate and Finchley
18:45Enfield TownLeiston
18:45LowestoftThurrock
18:45TonbridgeDorking
18:45Dunstable TownBishop's Stortford
18:45WeymouthBasingstoke
18:45Ashton UtdWorkington
18:45GranthamSutton Coldfield
18:45HednesfordAltrincham
18:45LancasterWitton
18:45MarineFarsley
18:45MatlockShaw Lane
18:45RushallCoalville
18:45WarringtonStourbridge
18:45HarlowNeedham Market
18:45HendonStaines
18:45Tooting and MitchamFolkestone
22:15CriciumaFigueirense
22:15Brasil de PelotasLuverdense
22:15Santa CruzCeara
23:30BoaGoias
23:30OesteLondrina
23:30ParanaNautico
23:30Vila Nova FCCRB
Postp.MersthamBillericay
Postp.MetropolitanBurgess Hill
2017-09-27
00:30ABCJuventude
00:30Paysandu PAGuarani
01:30PereiraLeones
06:30Persipura JayapuraPSM Makassar
08:00Madura FCPersiwa Wamena
08:00MartapuraPSMP Mojokerto
10:00Plzen U19Hradec Kralove U19
10:00Asan MugunghwaDaejeon
10:30SultanbeyliCizrespor
10:30ErbaasporHalide E.
12:00Sivas BelediyesporKeciorengucu
12:00EtimesgutSancaktepe
12:00OfsporBayburt
12:00DiyarbekirsporErgene Velimese
12:00ArsinsporTarsus
12:00Sanliurfa Bld.Payasspor
12:30Altindag Bld.Bergama Bld.
12:30DuzcesporManisa
12:30Anadolu SelcuksporSanliurfaspor
12:30Nigde BelediyesporAltay
13:00Ankara AdliyesporDuzyurtspor
13:00OsmaniyesporKaracabey Birlikspor
13:00Bordeaux U19Salzburg U19
13:00Brodarac U19Maccabi Haifa U19
13:00Hammarby U19Ajax U19
13:00Basel WAarau W
13:00Nitra U19Shkendija U19
13:00Luzern WGrasshoppers W
13:00Sutjeska U19Honved U19
13:00Yverdon WYoung Boys W
13:00Bursaspor U19Saburtalo Tbilisi U19
13:00Dudelange U19Sparta Prague U19
13:00Esbjerg U19KaPa U19
13:00FK Liepaja U19Shakhtyor Soligorsk U19
13:00K. Almaty U19Krasnodar U19
13:00UC Dublin U19Molde U19
13:00BandirmasporHacettepe
13:00KaragumrukNazillispor
13:00SilivrisporPendikspor
13:00EyupsporInegolspor
13:00Kocaeli BirliksporSariyer
13:00OrhangazisporCatalca
13:00EroksporKayseri Erciyesspor
13:00TurgutlusporMuglaspor
13:00Yesil BursaAnatolia Bagcilar
13:00AydinsporKocaelispor
13:00TekirdagsporCorum
13:00Utas UsaksporElaziz Bld.
13:00Bordeaux U19Salzburg U19
13:00Brodarac U19Maccabi Haifa U19
13:00Bursaspor U19Saburtalo Tbilisi U19
13:00Din. Bucuresti U19Lok. Zagreb U19
13:00Dudelange U19Sparta Prague U19
13:00Esbjerg U19KaPa U19
13:00KirklarelisporZonguldak
13:00FK Liepaja U19Shakhtyor Soligorsk U19
13:00SakaryasporGumushanespor
13:00Hammarby U19Ajax U19
13:00Inter U19Dynamo Kiev U19
13:00K. Almaty U19Krasnodar U19
13:00Legia U19Breidablik U19
13:00Ludogorets U19Zeljeznicar U19
13:00Nitra U19Shkendija U19
13:00BodrumsporAfjet Afyonspor
13:00Breidablik U19Legia U19
13:00Sutjeska U19Honved U19
13:00Menemen Bld.Amedspor
13:00UC Dublin U19Molde U19
13:00Zimbru Chisinau U19Vllaznia U19
13:00ErzinBatman Petrolspor
13:00Kemerspor 2003Bayrampasa
13:00GolcuksporAnkara Demirspor
13:00Kirikhanspor24 Erzincanspor
13:00TirePazarspor
13:30NemsovaCrystal
13:30LaciKS Sopoti Librazhd
13:30Luftetari GjirokastraElbasani
13:30LushnjaApolonia Fier
13:30TeutaTerbuni
13:30Beselidhja LezhaFC Shenkolli
13:30BylisBerat
13:30ErzeniBurreli
13:30FlamurtariDinamo Tirana
13:30KamzaIliria Kruja
13:30KF TiranaBesa Kavaje
13:30Korabi PeshkopiCerrik
13:30KukesiEgnatia Rrogozhine
13:30PartizaniKucove
13:30PogradeciShkumbini Peqin
13:30VllazniaKastrioti
13:30BeraneLovcen
13:30BokeljGrbalj
13:30IbarOtrant
13:30IgaloStijena
13:30IskraBuducnost
13:30Mornar BarDecic
13:30SutjeskaRudar
13:30ZetaMladost Podgorica
14:00Valasske MeziriciOstrava
14:00D. LuznaRohoznik
14:00Beselidhja LezhaFC Shenkolli
14:00BarranquillaQuindio
14:00SpartaksRFS
14:30BrozanyVysehrad
14:30PrevysovZapy
14:30KKS KaliszLech Poznan 2
14:30LitomerickoChrudim
14:30NymburkKraluv Dvur
14:30CizovaVltavin
14:30DobroviceUsti nad Orlici
14:30JirnyBenatky
14:30PisekDomazlice
14:30StechoviceBenesov
16:00Levadia U21Flora U21
16:00FethiyesporKahramanmarasspor
16:00KarsiyakaBugsasspor
16:00BucasporTokatspor
16:00MersinHatayspor
16:00DardanelsporKozan
16:00Vanspor Bld.Darica Genclerbirligi
16:00Klepp WAvaldsnes W
16:30Dusseldorf U19Leverkusen U19
16:30Asarums WRosengard W
17:00Jitex WGoteborg W
17:00Kalmar WKristianstads W
17:00Mariebo WLinkopings W
17:00Vasteras WEskilstuna United W
17:00Vaxjo DFF WVittsjo W
17:00Valerenga WStabaek W
17:30Dosjobro IF WBunkeflo W
17:30Mossens WQviding W
18:00Leicester U23Hertha Berlin II
18:00Alvsjo WBollstanas W
18:00Tyreso WHammarby W
18:00Zurich IIYF Juventus
18:00Oberwallis NatersEchallens
18:00DelemontSolothurn
18:30FF Lugano 1976 WZurich W
18:30CaernarfonRuthin
19:00BethlehemTampa Bay
22:30InternacionalAmerica MG
22:30Harrisburg City IslandersOttawa Fury
23:30Toronto FC 2Louisville City
Postp.MamurrasiSkenderbeu
2017-09-28
00:00Jacksonville A.Indy Eleven
02:00Santos DGHerediano
08:00PekanbaruPSS Sleman
08:00Persis SoloCilegon United
12:00Bohemians Prague WPardubice W
12:00CSAD Havirov WOlomouc W
12:00Lubina WHodonin W
12:00Mnichovo H. WBranik W
12:00Sazava u L. WBohemians 1905 W
12:00Teplice WCaslav W
12:00TJ Hradek WRakovnik W
12:00Vsetin WBrno W
12:0012 BingolYomraspor
12:00TrabzonYeni Orduspor
12:30Kirikhanspor24 Erzincanspor
12:30OsmaniyesporKaracabey Birlikspor
13:00Ch. Odessa U21Vorskla Poltava U21
13:00Zorya U21Dynamo Kiev U21
13:00Oleksandriya U21Zirka Kropyvnytskyi U21
13:00Shakhtar Donetsk U21Karpaty U21
13:00BodrumsporAfjet Afyonspor
13:00TuzlasporKastamonuspor
13:00TepecikKizilcaboluk Spor Kulubu
13:00Olimpik Donetsk U21Mariupol U21
13:00Veres Rivne U21Stal Kamianske U21
16:00MaarduTartu Welco
16:30Eintracht Frankfurt U19Wehen U19
2017-09-29
06:30Perseru SeruiArema FC
08:00Persibat BatangPSMS Medan
08:00PersitaPSIS Semarang
10:00Daejeon KorailChangwon
10:00Mokpo CityGangneung
11:30Bhayangkara UtdBali United
12:00Mlada Boleslav U19Karvina U19
12:00Pribram U19Sigma Olomouc U19
12:00Birmingham U23Derby U23
12:00Newcastle Utd U23Burnley U23
13:00BezanijaDin. Vranje
13:00Oleksandriya U21Zirka Kropyvnytskyi U21
13:00Olimpik Donetsk U21Mariupol U21
13:00PotiDinamo Tbilisi
13:30Fiorentina U19Lazio U19
14:00ShukuraSamtredia
14:00MKS Trzebinia SierszaKarpaty Krosno
14:30Lok. PlovdivSeptemvri Sofia
15:00Gaz Metan MediasFC Botosani
15:00Rukh VynnykyInhulets
15:00BolusporAltinordu
16:00BangaNevezis Kedainiai
16:00Vilniaus VytisDainava Alytus
16:00Melita FCPieta Hotspurs
16:00WikielecSwit
16:30Radomiak RadomGKS Jastrzebie
17:00BodensPitea
17:00BrannKristiansund
17:00VereyaSlavia Sofia
17:00ROW RybnikGwardia Koszalin
17:30Achilles 29 WPSV W
17:30AZ Alkmaar WPEC Zwolle W
17:30Den Haag WExcelsior/Barendrecht W
17:30Twente WHeerenveen W
17:30Poli TimisoaraCS U. Craiova
18:00Aston Villa U23West Brom U23
18:00Barnsley U23Leicester U23
18:00Blackburn U23Cardiff U23
18:00Bristol City U23Stoke City U23
18:00Bury U23Wolves U23
18:00Charlton U23Liverpool U23
18:00Colchester U23Swansea U23
18:00Hull City U23Exeter U23
18:00Nottingham U23Middlesbrough U23
18:00Portsmouth U23Everton U23
18:00Sheffield Utd U23Ipswich U23
18:00Southampton U23Watford U23
18:00Sunderland U23Brighton U23
18:00Liverpool WReading W
18:00SurseeBuochs
18:00Le MansStade Briochin
18:15VittoriosaZabbar
18:15TepliceLiberec
18:30LeonesaAlmeria
19:00Celta VigoGirona
22:05Defensa y JusticiaHuracan
22:05Union de Santa FeOlimpo Bahia Blanca
22:15FigueirenseParana
23:00Curico UnidoAntofagasta
23:30LondrinaCRB
2017-09-30
00:00Kansas City WHouston Dash W
00:15Atl. TucumanBelgrano
03:00Albirex Niigata WVegalta Sendai W
04:00Beleza WKunoichi W
04:00Parceiro Nagano WNojima Stella W
06:00Gyeongju KHNPGimhae
06:00Asan MugunghwaSuwon City
06:00Daejeon KorailChangwon
08:00Mitra KukarSriwijaya
08:00Bucheon FC 1995Anyang
08:00Seoul E.Daejeon
08:00PersebayaSemeru Fc Lumajang
08:00PSBS Biak NumforKalteng Putra
08:00Arges PitestiChindia Targoviste
08:00BrailaMetaloglobus
08:00Foresta SuceavaBalotesti
08:00Luceafarul OradeaAFC Hermannstadt
08:00MiroslavaAfumati
08:00PanduriiSatu Mare
08:00Politehnica TimisoaraCalarasi
08:00Ripensia TimisoaraMioveni
08:00Sportul SnagovUTA Arad
08:00Targu MuresClinceni
08:15ChrudimBenatky
08:15PisekStechovice
08:30Slovacko U19Frydek-Mistek U19
08:30Zlin U19Bohemians 1905 U19
08:30Presov BKrompachy
09:00Brno U19Opava U19
09:00FK Pardubice U19Plzen U19
09:00Slavia Prague U19Ceske Budejovice U19
09:00Sparta Prague U19Hradec Kralove U19
09:00Teplice U19Ostrava U19
09:00AZS PWSZ Walbrzych WMitech Zywiec W
09:00Czarni Sosnowiec WMedyk Konin W
09:00Gorzno WLUKS Sportowa Czworka Radom W
09:00Mks Olimpia Szczecin WBiala Podlaska W
09:00UKS SMS Lodz WUJ Krakow W
09:00Leczna WAZS Wroclaw W
09:00Lok. Brno WHradec Kralove W
09:00Bremen U19Heidenheim U19
09:00Dresden U19B. Monchengladbach U19
09:00Jagiellonia U19LKS Lodz U19
09:00Freiburg U19Bochum U19
09:00Hoffenheim U19Hannover U19
09:00Ingolstadt U19Sandhausen U19
09:00Kaiserslautern U19Bayern U19
09:00Magdeburg U19Hertha U19
09:00RB Leipzig U19Schalke U19
09:00Duisburg U19Dusseldorf U19
10:00Mokpo CityGangneung
10:00Aston Villa U18Leicester U18
10:00Everton U18Manchester United U18
10:00Stoke City U18West Brom U18
10:00Wolverhampton U18Liverpool U18
10:00Cheonan CityBusan Kyotong
10:00Wolka PelkinskaOstrowiec Swietokrzyski
10:00RakvereLevadia U21
10:00Korona Kielce U19Progres Krakow U19
10:00Plock U19OKS Stomil U19
10:00Slask W. U19Legnica U19
10:00Vaxjo DFF WSundsvall W
10:00Lech Poznan 2Gryfino
10:00DenizlisporGaziantep
10:00Istanbulspor ASAdana Demirspor
10:00B. GdyniaWierzyca
10:05Chelsea U18Fulham U18
10:30Brighton U18Arsenal U18
10:30Reading U18Tottenham U18
10:30Varde WVejle W
11:00West Ham U18Norwich U18
11:00Swit SkolwinSolec K.
11:00LindomeTenhults
11:00JaPSSudet
11:00KTPMikkelin Kissat
11:00KultsuKlubi 04
11:00Legirus InterLahti Akatemia
11:00MikkeliKeski-Uusimaa
11:00EsPaBK-46
11:00MuSaNuPS
11:00SalPaTPV
11:00Tampere UtdKaPa
11:00ViikingitJazz Pori
11:00HerculesAC Kajaani
11:00Kajaanin HakaVIFK
11:00TP-47OTP
11:00VilliketutNarpes Kraft
11:00Dep. La CorunaGetafe
11:00KiffenPEPO
11:00Peimari UnitedEspoo
11:00KuFu-98JBK
11:00PK-37GBK Kokkola
11:00AC Milan U19Napoli U19
11:00Sleza WroclawUnia Turza Slaska
11:00Valerenga WLSK Kvinner W
11:00JelgavaVentspils
11:30Manchester City WArsenal W
11:30Liberec WSlovacko W
11:30Persela LamonganGresik
11:30Persija JakartaPS TNI
11:30AIK WOstersunds W
11:30Newcastle Utd U18Blackburn U18
11:45EtarCSKA Sofia
12:00Zalgiris 2Silute
12:00Taftea IKMoron
12:00TimraOstersund IFK
12:00Valbo FFBollnas
12:00Aspudden TellusKarlslunds
12:00ForwardStromsbergs
12:00EskilsminneVarbergs GIF
12:00TorslandaHittarps
12:00VinbergsTvaakers
12:00GrebbestadsGauthiod
12:00Vanersborgs IFSkoftebyns
12:00IFK HassleholmRappe GOIF
12:00KvarnbyIFK Berga
12:00LundsAsarums
12:00Pallokissat Kuopio WHJK W
12:00TPS WPK-35 Vantaa W
12:00Tauras TaurageVilniaus Vytis
12:00Trakai 2Kruoja
12:15Uppsala WKungsbacka W
12:30Banik PrievidzaGalanta
12:30PuchovFC Zlate Moravce B
12:30Harkemase BoysODIN '59
12:30VVOGASWH
12:30Sicula LeonzioCatanzaro
12:30Teplicka n. VahomNamestovo
12:30FK Nove ZamkyTrnava B
12:30Holmalunds WUmea W
12:30Banovce n. BebravouDun. Streda B
12:30DubnicaMFK Topolcany
12:30Novohrad LucenecCadca
12:30L. HradokRimavska Sobota
12:30ZarnovicaFilakovo
12:30AkragasSiracusa
12:30GaziantepsporAnkaragucu
13:00Radnicki 1923Backa Topola
13:00Basel WFF Lugano 1976 W
13:00Young Boys WLuzern W
13:00GarbarniaS. Wola
13:00HodoninVelke Mezirici
13:00HulinHFK Olomouc
13:00MohelniceHlucin
13:00Sokol Aleksandrow LodzZambrow
13:00AS Roma U19Bologna U19
13:00Torino U19Verona U19
13:00Udinese U19Sampdoria U19
13:00Ch. Odessa U21Vorskla Poltava U21
13:00Shakhtar Donetsk U21Karpaty U21
13:00Veres Rivne U21Stal Kamianske U21
13:00Zorya U21Dynamo Kiev U21
13:00Benevento U19Palermo U19
13:00Cittadella U19Venezia U19
13:00Crotone U19Foggia U19
13:00SrodaCentra Ostrow Wielkopolski
13:00Empoli U19Entella U19
13:00Novara U19Spal U19
13:00Salernitana U19Perugia U19
13:00Spezia U19Cremonese U19
13:00Ternana U19Cagliari U19
13:00ElvaTallinna Kalev
13:00SoderhamnsAnundsjo
13:00SundbybergsEskilstuna City
13:00Swansea U23Celtic U23
13:00DalstorpsUllareds IK
13:00HoganasSavedalens
13:00VarmbolsRynninge
13:00Lerums ISLidkopings FK
13:00VimmerbyHassleholms IF
13:00ProleterBuducnost Dobanovci
13:00Radnicki PirotMetalac
13:00TeleoptikNovi Pazar
13:00Hovas WVasteras W
13:00Bunkeflo WVittsjo W
13:00FK IndjijaSindjelic Beograd
13:00SlobodaJagodina
13:00TemnicPivara
13:00Kristianstads WRosengard W
13:00LKS LomzaTomaszow Mazowiecki
13:00Kleinmunchen WSankt Polten W
13:00Metta/LURFS
13:00Boljan WKalmar W
13:00Black StarsLuzern Kickers
13:00Chievo U19Juventus U19
13:00Genoa U19Sassuolo U19
13:00LisenKromeriz
13:00GiraltovceSvit
13:00Odra PetrkoviceProstejov
13:00StropkovŠarišské Michalany
13:00Uhersky BrodUnicov
13:00VranovRoznava
13:00VyskovRymarov
13:00KyzyltashOcean Kerch
13:00Rozwoj KatowiceGryf Wejherowo
13:00Lokomotiv TbilisiDinamo Batumi
13:00Orleta Radzyn PodlaskiAvia Swidnik
13:30LisseHFC
13:30RijnsburgseVVSB
13:30AirbusRuthin
13:30CaernarfonQueens Park
13:30Caersws FCFlint
13:30DenbighPenrhyncoch
13:30GuilsfieldLlandudno Junction
13:30HolyheadGresford
13:30HolywellPorthmadog
13:30BarendrechtTEC
13:30Huragan MoraqLegia II
13:30Kozakken BoysDe Dijk
13:30LiendenHHC
13:30Velez MostarZivinice
13:30GradacacHNK Orasje
13:30Jedinstvo BihacTOSK Tesanj
13:30MetallegheTravnik
13:30Olimpic SarajevoBratstvo Gracanica
13:30AFC Nove MestoSpisska Nova Ves
13:30KomarnoZvolen
13:30SamorinL. Mikulas
13:30SkalicaPohronie
13:30PezinokD. Luzna
13:30Svaty JurPetrzalka Akademia
13:30GVVVExcelsior Maassluis
13:30IJsselmeervogelsJong Sparta Rotterdam
14:00Sola OswiecimLublin
14:00Assyriska IKHalmia
14:00ElblagGKS Belchatow
14:00LegionowoKluczbork
14:00Siarka TarnobrzegBlekitni Stargard
14:00Warta PoznanLKS Lodz
14:00Wisla PulawyPruszkow
14:00Ursus WarszawaElk
14:00JarocinWda Swiecie
14:00KleczewKP Starogard Gdanski
14:00PrzodkowoElana Torun
14:00Gwarek Tarnowskie GoryGlubczyce
14:00Lechia DzierzoniowKS Polkowice
14:00Piast ZmigrodSkra
14:00PniowekLegnica 2
14:00Ruch ZdzieszowiceBrzeg
14:00Chelmianka ChelmNKP Podhale Nowy Targ
14:00S. RzeszowJaroslaw
14:00Wislanie JaskowiceR. Rzeszow
14:00Gaellivare MalmbergetSkelleftea
14:00HaboLidingo IFK
14:00KumlaHaninge
14:00Linkoping CityBoo FF
14:00Buckie ThistleFort William
14:00Dalbeattie StarCumbernauld Colts
14:00MotalaHuddinge
14:00ClachnacuddinStrathspey Thistle
14:00Edinburgh UniversityEast Kilbride
14:00VarmdoOrebro Syr.
14:00Cove RangersWick Academy
14:00Gala FairydeanCivil Service Stroll
14:00DeveronvaleInverurie Loco Works
14:00Hawick Royal AlbertEast Stirlingshire
14:00Forres MechanicsFraserburgh
14:00SelkirkSpartans
14:00HuntlyTurriff Utd
14:00Stirling UniversityEdusport Academy
14:00KeithLossiemouth
14:00Whitehill WelfareVale Of Leithen
14:00FBK KarlstadStenungsunds
14:00Donji SepakTekstilac
14:00TrollhattanVanersborgs FK
14:00Podrinje JanjaZeljeznicar Banja Luka
14:00Vargarda IKNordvarmland
14:00Sutjeska FocaKozara
14:00Zvijezda 09Prijedor
14:00NesebarNeftochimic Burgas
14:00AD OliveirenseMondinense
14:00AlcanenenseCoruchense
14:00Atletico ArcosTorcatense
14:00Gretna 2008BSC Glasgow
14:00Canelas 2010Amarante
14:00Dagenham and Red.Torquay
14:00Casa PiaArmacenenses
14:00Dover Ath.Solihull
14:00CinfaesSalgueiros
14:00EastleighChester
14:00CoimbroesPedras Rubras
14:00EbbsfleetHalifax
14:00Estrela Vendas NovasSC Farense
14:00GatesheadBoreham Wood
14:00FelgueirasGondomar
14:00Leyton OrientFylde
14:00Ferreira de AvesOleiros
14:00WokingHartlepool
14:00GafanhaMarinhense
14:00WrexhamSutton
14:00Lusitano FCVSB Castelo Branco
14:00Lusitano VRSAOriental
14:00MerelinenseSC Mirandela
14:00NogueirenseFornos de Algodres
14:00Pero PinheiroGuadalupe
14:00Sao MartinhoVizela
14:00SC EspinhoSanjoanense
14:00Brora RangersNairn County
14:00VilafranquenseSacavenense
14:00RothesFormartine Utd
14:00VilaverdenseAroes
14:00Sheffield FC WLondon Bees W
14:00Botev GalabovoLudogorets II
14:00Strumska SlavaChernomorets Balchik
14:00ValladolidCordoba
14:00ChamOld Boys
14:00KonizBasel II
14:00Stade NyonnaisUnited Zurich
14:00Zurich IILa Chaux-De-Fonds
14:00Lausanne IIMartigny
14:00Rennes IIGranville
14:00BadenBassecourt
14:00Luzern IISolothurn
14:00Aland Utd WONS Oulu W
14:00EschenTuggen
14:00Mendrisio-StabioGossau
14:00Red Star ZurichWettswil-Bonstetten
14:00St. Gallen IIBellinzona
14:00Drina ZvornikSlavija
14:00Mrkonjic GradSloga Doboj
14:00EpinalLyon II
14:00Avaldsnes WArna-Bjornar W
14:00KafaTSK Simferopol
14:00YevpatoriyaSKCHF Sevastopol
14:00Falubaz Zielon.BKS Bielsko
14:15SevillaMalaga
14:30BruhlYF Juventus
14:30TrapaniCasertana
14:30Virtus FrancavillaReggina 1914
14:45BistritsaBotev Plovdiv
15:00JablonecMlada Boleslav
15:00JihlavaSigma Olomouc
15:00OstravaZlin
15:00SlovackoKarvina
15:00MikashevichiFC Slonim
15:00Neman AgroLuch Minsk
15:00OrshaSmolevichi STI
15:00Arsenal KievFC Dnipro Cherkasy
15:00Kolos KovalyovkaVolyn Lutsk
15:00BaranoviciOsipovici
15:00Chimik SvetlogorskLokomotiv Gomel
15:00Energetik-BGULida
15:00Volna PinskTorpedo Minsk
15:00DniproMykolaiv 2
15:00HornostayivkaReal Pharma
15:00Podillya KhmelnytskyiSkala Stryj
15:00Polonia WarszawaOstroda
15:00SmorgonBelshina
15:00BavoisSion II
15:00FC PoltavaHelios
15:00Rukh VynnykyInhulets
15:00U. EspanolaU. De Chile
15:00Litex LovechMaritsa Plovdiv
15:00EskisehirsporManisaspor
15:00FC ViitorulPoli Iasi
15:00Furiani AglianiViry-Chatillon
15:00Etoile-CarougeYoung Boys II
15:00SeuzachThalwil
15:00AndrezieuxSchiltigheim
15:00HarnosandsHudiksvalls
15:00Balkany ZoryaKremin
15:00DesnaObolon Brovar Kyjev
15:00Hirnyk-SportMykolaiv
15:00KramatorskSumy
15:00Zhemchuzhyna OdesaNaftovik-Ukrnafta
15:00BukovynaNyva-V
15:00Ivano-FrankivskLviv
15:00Met. ZaporozhyeMetalist 1925 Kharkiv
15:00NikopolNova Kakhovka
15:00Sudnobudivnyk MykolaivInhulets 2
15:00TavriyaDnipro-1
15:00ZhytomyrNyva Ternopil
15:00KrymteplytsiaRubin Yalta
15:30YverdonLausanne Ouchy
15:30DudingenAzzurri Lausanne
15:30VeveyFribourg
16:00Aarau WGrasshoppers W
16:00Achilles 29Katwijk
16:00Kotwica KolobrzegPogon Szczecin II
16:00KriensBreitenrain
16:00StabaekValerenga
16:00Torpedo KutaisiSaburtalo Tbilisi
16:00MarignaneStade Bordelais
16:00SeteMarseille II
16:00Jura SudRaon L Etape
16:00Le PuyParis SG II
16:00MontceauASM Belfort
16:00St. Louis NeuwegAnnecy
16:00NumanciaAlbacete
16:00Amiens ACPoissy
16:00Reims 2Lusitanos
16:00SedanArras
16:00Lorient IISaint-Malo
16:00MeyrinGrand-Lancy
16:00Thun IIEchallens
16:00ColomiersMartigues
16:00Monaco IIGrasse
16:00PezenasTarbes
16:00ToulonFrejus Saint Raphael
16:00MontsYzeure
16:00Saint PriestVillefranche
16:00IC CroixBastia-Borgo
16:00Lens IIBeauvais
16:00Lille IIFleury-Merogis
16:00Sainte-GenevieveJA Drancy
16:00ChartresFontenay
16:00Le Havre IIRomorantin
16:00VitreSaint-Pryve
16:20Riga FCSpartaks
16:30Zurich WYverdon W
16:30Bristol City WYeovil W
16:30BergeracNice II
16:30LevanteAlaves
16:30Juve StabiaFondi
16:30MateraPaganese
17:00Sunderland WChelsea W
17:00Dunav RusePirin Blagoevgrad
17:00Stade MontoisHyeres
17:00LimogesTrelissac
17:05San LorenzoColon Santa FE
17:30DesselVirton
17:30Sint NiklaasOlsa Brakel
17:30HadesCity Pirates
17:30TessenderloHasselt
17:30Zwarte LeeuwVosselaar
17:30Din. BucurestiAstra
18:00Sprimont-ComblainWallonne Ciney
18:00K. Berchem SportChatelet
18:00OosterzonenAalst
18:00SeraingOudenaarde
18:00DeinzeASV Geel
18:00DenderKnokke
18:00HeistLommel SK
18:00Entente DurbuyWaremme
18:00MeuxWalhain
18:00RWD MolenbeekHamoir
18:00OC CharleroiAcren
18:00UR La LouviereRebecquoise
18:00RonseKRC Harelbeke
18:00OverijseLenaarts
18:00BiskraConstantine
18:00CR BelouizdadSaoura
18:00HarrachOran
18:00Hussein DeyParadou
18:00ES SetifMedea
18:00MC AlgerUSM Alger
18:00Lorca FCCadiz CF
18:00BoulogneMantes
18:00Dukla PragueSparta Prague
18:30Deportes IquiqueU. De Concepcion
18:30AndriaMonopoli
18:30CosenzaCatania
18:30LecceBisceglie
18:45LeganesAtl. Madrid
19:00BahiaCoritiba
19:00VascoChapecoense-SC
19:05TemperleyEstudiantes L.P.
19:30Portland Thorns WChicago W
20:00CartagenaValledupar
20:00ChicoAtletico F.C.
20:00FortalezaPereira
20:00LeonesReal Santander
20:00QuindioCucuta
20:00U. MagdalenaBogota
20:00BarranquillaLlaneros
20:00OrsomarsoPopayan
21:00HuachipatoS. Wanderers
21:05Gimnasia L.P.Lanus
22:00PalmeirasSantos
23:00Boston Breakers WSky Blue W
23:00Washington Spirit WSeattle Reign W
23:30Puerto RicoNew York Cosmos
23:30San LuisO'Higgins
23:30North Carolina Courage WOrlando Pride W
2017-10-01
04:00JEF United WUrawa W
04:00Inac Kobe Leonesa WSayama W
06:00BusanSeongnam
06:00Ansan GreenersGyeongnam
08:15Valasske MeziriciOtrokovice
08:30Zilina BBardejov
08:30Dukla Banska BystricaDetva
08:30Podbrezova BI. Bratislava
08:30RacaRohoznik
08:30Presov BKrompachy
08:30Slovan Bratislava BSlovan Most
09:00Atalanta U19Inter U19
09:00Nowe Miasto LubawskieWidzew Lodz
09:00Plzen WSlavia Prague W
09:00Landhaus WVorderland W
09:15PelikanVictoria Sulejowek
10:00Atletico Madrid WAthletic Bilbao W
10:00Barcelona WSanta Teresa W
10:00Tenerife WAlbacete W
10:00Valencia WHuelva W
10:00Zaglebie 2Stilon Gorzow
10:00Flora U21Infonet Tallinn II
10:00Betis WZaragoza CFF W
10:00Espanyol WRayo Vallecano W
10:00Madrid C. WReal Sociedad W
10:00Sevilla FC WLevante W
10:00RakvereLevadia U21
10:00GiresunsporUmraniyespor
10:00SamsunsporBalikesirspor
10:00Real SociedadBetis
10:00AlcorconGranada CF
11:00Gornik Z. 2Bielsko-Biala
11:00KogeFredericia
11:00RoskildeNykobing
11:00SkiveThisted FC
11:00VejleF. Amager
11:00ViborgBrabrand
11:00Assi WMallbackens W
11:00VSK Aarhus WFortuna Hjorring W
11:00Brighton WDurham W
11:00Arna-Bjornar WMedkila W
11:00Bergheim WAltenmarkt W
11:30S. KerburaNorrtalje
11:30GumushanesporSilivrispor
11:30AmedsporEtimesgut
11:30BayburtErbaaspor
11:30YomrasporKemerspor 2003
11:3024 ErzincansporYesil Bursa
11:30PazarsporDiyarbekirspor
11:30CizresporUtas Usakspor
11:30DuzyurtsporSultanbeyli
12:00Duisburg WWolfsburg W
12:00Osterlen FFLindsdals
12:00HacettepeKarsiyaka
12:00TokatsporMersin
12:00Goteborg WKvarnsvedens W
12:00Honka WIlves W
12:00Utenis 2Stumbras 2
12:00GBK Kokkola WJypk W
12:00IFK MalmoPrespa Birlik
12:30AFCDe Treffers
12:30BelusaCrystal
12:30BorciceNitra B
12:30NemsovaSala
12:30Velke LudinceGabcikovo
12:30Oberwallis NatersPortalban
12:30B. Nova VesSnina
12:30Plavnica1.FK Svidnik
12:30SabinovVysne Opatske
12:30V. RevistiaSK Odeva Lipany
12:30KalinovoNova Bana
12:30KrasnoOravske Vesele
12:30Lip. StiavnicaMSK Martin
12:30TriestinaRenate
12:30ElazigsporRizespor
12:30Winterthur IIBalzers
12:30BassanoAlbinoLeffe
12:30FeralpiSaloPordenone
12:30GubbioSudtirol
12:30ReggianaSambenedettese
12:30TeramoFermana
12:30Graz WSturm Graz W
13:00Radnicki PirotMetalac
13:00HammePatro Eisden
13:00PembrokeRabat Ajax
13:00La CalamineRWS Bruxelles
13:00RFC LiegeSolieres Sport
13:00NybroTorns
13:00BoomTemse
13:00GullegemKRC Gent
13:00WesthoekPepingen
13:00Tur Bielsk PodlaskiWarta Sieradz
13:00BocholterHoogstraten
13:00CappellenTienen
13:00DuffelK. FC Turnhout
13:00HadesCity Pirates
13:00Spouwen-MopertingenWijgmaal
13:00B. GdyniaWierzyca
13:00BokeljIbar
13:00FK CetinjeMladost Ljeskopolje
13:00JedinstvoLovcen
13:00Mornar BarIgalo
13:00PetegemLonderzeel
13:00SandomierzBiala Podlaska
13:00BornemIzegem
13:00Spartakus DaleszyceUnia Tarnow
13:00Saint ElooisTorhout
13:00UpsalaSkiljebo
13:00Sparta Prague WDukla Prague W
13:00Sodertalje FKAssyriska IF
13:00Santos TartuKuressaare
13:00Tsarsko SeloOboriste
13:00Birmingham WEverton W
13:00Manchester City WArsenal W
13:00Tauras TaurageFK Panevezys
13:00Doncaster WMillwall W
13:00Tottenham WAston Villa W
13:00Celik NiksicJezero
13:00Hammarby WEskilstuna United W
13:00OtrantBerane
13:00PlzenBohemians 1905
13:00Bordeaux WMarseille W
13:00Guingamp WParis SG W
13:00LangenthalSchotz
13:00Dziugas TelsiaiPalanga
13:00QrendiSirens
13:00Soyaux WFleury 91 W
13:00Lille WAlbi W
13:00Montpellier WLyon W
13:00Pitea WOrebro W
13:00Paris FC WRodez W
13:30SeredLok. Kosice
13:30TrebisovPoprad
13:30KosovaHongg
13:30LozornoBahon
13:30RovinkaVajnory
13:30Slovan IvankaDevinska N. Ves
13:30TomasovBernolakovo
14:00KKS KaliszGornik Konin
14:00Botafogo RJVitoria
14:00Lok. GornaMontana
14:00SozopolBotev Vratsa
14:00Watford WOxford Utd W
14:00HuescaRayo Vallecano
14:00Djurgarden WLinkopings W
14:00DelemontZug
14:00Grasshopper IIMunsingen
14:00Sudburgenland WNeulengbach W
14:15BarcelonaLas Palmas
14:30GuteKarlbergs
14:30CarrareseSiena
14:30PistoieseCuneo
14:30AlessandriaArezzo
14:30PontederaLivorno
14:30LevskiCherno More
14:30ShukuraSamtredia
14:30ArzachenaMonza
14:30Pro PiacenzaOlbia
15:00Radomiak RadomGKS Jastrzebie
15:00Adanaspor ASErzurum BB
15:00CFR ClujFC Juventus Bucuresti
15:00JablonecMlada Boleslav
15:00JihlavaSigma Olomouc
15:00U. CatolicaColo Colo
15:00OstravaZlin
15:00Arsenal KievFC Dnipro Cherkasy
15:15San Gwann FCMarsa FC
15:15ZebbugZejtun Corinthians
16:00LugoTenerife
16:00OsasunaGijon
16:00Slavia PragueBrno
16:00SogndalMolde
16:00OddHaugesund
16:00SandefjordAalesund
16:00TromsoLillestrom
16:00VikingStromsgodset
16:30Dila GoriChikhura
16:30FanoRavenna
16:30ModenaMestre
16:30PadovaSantarcangelo
17:00CartaginesU.C.R.
17:00LiberiaLimon
17:00ZeledonSantos DG
17:00LudogoretsBeroe
17:00AlajuelenseGrecia
17:00CarmelitaSaprissa
17:00DenizlisporGaziantep
17:30SepsiFCSB
18:00Sevilla FC BReus Deportiu
18:00RosenborgSarpsborg 08
18:30PalestinoDeportes Temuco
18:30GavorranoViterbese
18:30LucchesePiacenza
18:30PisaPrato
19:00AvaiAtletico GO
19:00CruzeiroCorinthians
19:00GremioFluminense
19:00Sao PauloSport Recife
19:00D. Puerto MonttS. Morning
19:00MagallanesUnion La Calera
19:00NublenseLa Serena
19:00San FelipeCoquimbo
19:00BarnecheaValdivia
19:00CobreloaIberia
19:00CopiapoSan Marcos de Arica
19:00RangersCobresal
20:00EdmontonSan Francisco Deltas
20:00North CarolinaIndy Eleven
20:00Deportivo CoopsolWilly Serrato
20:00Sport VictoriaSport Loreto
20:00Cesar VallejoSport Ancash
20:00CiencianoSanta Rosa
20:00Defensor La BocanaSport Boys
20:00HualgayocCarlos Manucci
20:00Los CaimanesHuaral
21:00GuadalupeHerediano
21:00A. ItalianoEverton
22:00Miami FCJacksonville A.
22:00Atletico-PRAtletico-MG

Torneo Federal A: Zone 1

argentina - 2017/2018

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Alvarado 110030+33 W
1 Sportivo Desamparados 110020+23 W
1 Central Cordoba SdE 220052+36 WW
1 AH Zapla 110010+13 W
2 Villa Mitre 110010+13 W
2 Gimnasia Mendoza 101011+01 D
2 Defensores Belgrano VR 110020+23 W
2 Juventud Antoniana 110010+13 W
3 Cipolletti 101011+01 D
3 San Lorenzo Alem 101011+01 D
3 Sportivo Belgrano 110021+13 W
3 Deportivo Mandiyu 202011+02 DD
4 Rivadavia Lincoln 101011+01 D
4 Deportivo Maipu 101000+01 D
4 Libertad 110010+13 W
4 Gimnasia y Tiro 101022+01 D
5 Deportivo Madryn 101000+01 D
5 Huracan Las Heras 101000+01 D
5 Def. de Pronunciamiento 101000+01 D
5 Sportivo Patria 101022+01 D
6 Ferro Carril Oeste LP 101000+01 D
6 Gutierrez 000000+00
6 Gimnasia Concepcion 201112-11 DL
6 Chaco For Ever 101011+01 D
7 Sansinena 000000+00
7 Juventud Unida Univ. 000000+00
7 Sportivo Las Parejas 201113-21 LD
7 Sarmiento Resistencia 101011+01 D
8 Independiente Neuquen 100101-10 L
8 Union Aconquija 000000+00
8 Atletico Parana 201102-21 DL
8 Crucero del Norte 101000+01 D
9 Deportivo Roca 100103-30 L
9 Union Villa Krause 000000+00
9 Douglas Haig 100112-10 L
9 San Jorge Tucuman 201112-11 DL
10 Estudiantes Rio Cuarto 100102-20 L
10 Union Sunchales 100101-10 L
10 Guarani A. Franco 100101-10 L